CZYSZCZENIE ELEWACJI, MYCIE FASAD, PIASKOWANIE, MURÓW, MALOWANIE, TYNKÓW, ANTYGRAFFITI

ZMYWANIE GLONÓW, NALOTÓW, CZYSZCZENIE, ZABEZPIECZANIE, ELEWACJI, KRAKÓW, MAŁOPOLSKA

Jak czyścić elewację, ścianę, fasadę? Kto wykonuje czyszczenie elewacji w Krakowie? Kto zajmuje się czyszczenie piaskowca w Małopolsce? Kto wykonuje w Krakowie AntyGraffiti? Czym wyczyścić ściany ? Kto mi pomoże z myciem fasady na wysokości? Czym wyczyścić klinkier ? Firma czyszcząca piaskowiec w Krakowie? Usuwanie glonów i nalotów ze ścian w Krakowie - jaka firma to wykonuje? Kto w Małopolsce usuwa grzyb ze ścian, przeprowadza odgrzybianie ? Jaka firma wykonuje piaskowanie murów i ścian z cegły w Krakowie! Kto realizuje mycie sidingu ? Jaki jest cennik mycia elewacji, ile kosztuje czyszczenie elewacji? Czyszczenie elewacji w Krakowie, małopolsce ? - Jeśli zadają sobie Państwo choć jedno z tych pytań - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !!!
Zadzwoń już teraz!... tel.: 600-226-131 - przyjedziemy, wycenimy i rozwiążemy Twój problem!
CLEAN-BRUK to TYSIĄCE METRÓW KWADRATOWYCH DOŚWIADCZENIA W ELEWACJACH !!!

MYCIE ŚCIAN ELEWACYJNYCH, USUWANIE GLONÓW I GRZYBÓW

CLEAN-BRUK ze Skawiny oferuje Państwu swą pomoc w czyszczeniu i zabezpieczaniu Państwa elewacji, ścian, fasad, murów, ogrodzeń, etc.

Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i gwarantuje pełną satysfakcję ze swych usług. Clean-Bruk jest w stanie usunąć nawet najcięższe zabrudzenia z najwyższych budynków i najtrudniejszych miejsc.

Firma wykonuje się zmywanie zielonych nalotów - odgrzybianie elewacji, zmywanie glonów, alg ze ścian i fasad oraz zabezpieczanie ich przed ponownym porastaniem przez formy biologiczne. Zielone i czarne naloty z tynku usuwane są chemicznie i ciśnieniowo głównie w dostępie linowym - metodami alpinistycznymi, rzadziej z wykorzystaniem podnośnika koszowego. Doświadczenie, baza sprzętowa oraz zespół profesjonalistów gwarantuje Państwu pełną satysfakcję. Więcej na temat mycia elewacji i zmywaniu glonów z tynku...

MYCIE I PIASKOWANIE ELEWACJI Z PIASKOWCA

Clean-Bruk świadczy na terenie całego Kraju usługi oczyszczania elewacji z piaskowca. Piaskowiec, ze względu na swą estetykę, stał się w ostatnich latach popularnym materiałem budowlanym, wykorzystywanym w systemach elewacyjnych. Zarówno płyty z piaskowca szlifowanego, płytki z piaskowca ciosanego jak i łupane kamienie coraz częściej stanowią elementy wykończeniowe fasad, elewacji, ogrodzeń i ścian zewnętrznych budynków.

Piaskowiec jest kamieniem naturalnym, a to powoduje iż spotkać można piaskowiec o różnych właściwościach, o różnym stopniu porowatości, o odmiennych twardościach i zdolności do akumulacji zanieczyszczeń. Stąd czyszczenie elewacji z piaskowca przeprowadza się różnymi metodami. W niektórych przypadkach skuteczne jest czyszczenie chemiczne, w niektórych ciśnieniowe, w innych strumieniowo - ścierne czyli piaskowanie. W celu ochrony piaskowca konieczne jest jego odpowiednie zabezpieczenie poprzez impregnację niezwłocznie po wbudowaniu. Jeżeli mają Państwo elewację lub ścianę z piaskowca do oczyszczenia lub zabezpieczenia prosimy o kontakt, tel: 600-226-131. Więcej na temat czyszczenia i ochrony piaskowca...

MYCIE I PIASKOWANIE ELEWACJI Z KAMIENIA

Czyszczenie fasad i ścian wewnętrznych z kamienia naturalnego to usługa świadczona na terenie całej Polski przez firmę Clean-Bruk. Okładziny czy pełne ściany z kamienia dolomitu, wapienia, granitu, trawertynu etc. wymagają co pewien okres oczyszczania. Najbardziej skuteczną metodą jest piaskowanie zwane obróbką lub techniką strumieniowo-ścierną.

Clean-Bruk dysponuje technologią wykorzystywaną w renowacji zabytków określaną przez specjalistów jako metoda rotacyjnego strumieniowania. Metoda różni się od tradycyjnego piaskowania skutecznością i delikatnością obróbki. Jeżeli mają Państwo elewację z kamienia, mur lub ścianę wewnętrzną w budynku, która wymaga doczyszczenia lub impregnacji - prosimy o kontakt pod numerem 600-226-131. Więcej na temat piaskowanie elewacji...

CZYSZCZENIE ELEWACJI Z CEGŁY I KLINKIERU

Clean-Bruk jako firma usługowa zajmująca się profesjonalnym doczyszczaniem i renowacją materiałów budowlanych, oferuje mycie, piaskowanie oraz hydrofobizację cegły, tj. elewacji, ścian wewnętrznych i zewnętrznych, murów i fasad. Elewacje z cegły i klinkieru są najczęściej spotykanymi wśród starszych budowli. Cegła jest głównym przedstawicielem czerwonej ceramiki budowlanej. Była i jest powszechnie stosowana jako element wykończenia elewacji. Powszechność stosowania cegły pociąga za sobą konieczność obsługi tj. pielęgnacji tego materiału, zarówno okresowego doczyszczania jak i zabezpieczania. Zabezpieczanie cegły to hydrofobizacja elewacji, impregnacja fasad i ścian ceglanych, wykonanych zarówno ze standardowej ceramiki jak i klinkieru. Właściwie zabezpieczona cegła jest w stanie przetrwać setki lat, czego dowody mamy m.in. w najstarszych polskich miastach.

W obecnych czasach zabezpieczanie jest dużo istotniejsze niż wieki temu, a powodem jest działalność człowieka, rozwój pociągnął za sobą pojawienie się agresywnych zanieczyszczeń w środowisku i atmosferze. Te zanieczyszczenia pojawiają się na powierzchni cegły w formie nawarstwiających się nagarów, przytłaczając tym samym naturalny wygląd i kolor czerwonej cegły. Podobnie często spotyka się zamalowania niejednokrotnie wieloma warstwami farby. Zamalowywane bywają grafitti i bohomazy oraz zabrudzenia, których nie możnbyło usunąć metodami standardowego mycia.

Inne zanieczyszczenia jakie występują na murach i elewacjach z cegły i klinkieru to wykwity solne, w formie białych i szarych nalotów i zacieków. Wykwity są wynikiem błędów w wykonaniu ściany lub/oraz zapraw: murarskiej i fugowej. Usuwanie wykwitów z cegły można przeprowadzać chemicznie lub ciśnieniowo, najskuteczniejszą jednak metodą jest niskociśnieniowe piaskowanie. Piaskowanie lub hydropiaskowanie zwane hydrościeraniem jest powszechnie stosowane do renowacji cegły ze względu na efektywność oczyszczania. Clean-Bruk dysponuje technologią ROTEC REMMERS typową do zastosowań w oczyszczaniu powierzchni delikatnych materiałów. Technologia ta wraz z renowacją, uzupełnieniem fug i laserunkiem, zwanym jako scalenie kolorystyczne, pozwala uzyskać efekt nowej ściany. Jeżeli mają Państwo ścianę z cegły do rewitalizacji - oczyszczenia, odnowienia lub impregnacji prosimy o telefon 600-226-131 - razem rozwiążemy ten problem! więcej ...o czyszczeni i zabezpieczaniu elewacji z cegły i klinkieru w małopolsce...

MYCIE ELEWACJI BLASZANYCH

Czyszczenie elewacji blaszanych w przypadku hal, hangarów oraz innych budynków Clean-Bruk wykonuje metodami alpinistycznymi lub korzystając z podnośnika koszowego. Mycie blachy elewacyjnej wykonywane jest przy użyciu metod chemicznych i ciśnieniowych, z ewentualnym wykorzystaniem gorącej wody. W przypadku wnętrz hal, magazynów etc. do czyszczenia stosuje się myjnie parowe, które ograniczają ilość użytej wody podczas prac. Jeżeli mają Państwo blachę do wyczyszczenia lub pomalowania Clean-Bruk gwarantuje Państwu staysfakcję z wykonanych prac.

OCZYSZCZANIE I IMPREGNACJA ELEWACJI DREWNIANYCH

Firma Clean-Bruk oferuje pomoc w oczyszczaniu, postarzaniu czyli podkreślaniu i uwypuklaniu naturalnych słojów drewna oraz jego impregnacji. W oczyszczaniu drewna znakomicie spisuje sie metoda piaskowania stosowana przez Clean-Bruk. Popularne obecnie jako materiał budowlany drewno wymaga co jakiś czas oczyszczania i impregnacji. W przypadku starszych budynków spotyka się zabezpieczenia pochodnymi ropy naftowej, były one skuteczne jeśli wykonywano je okresowo. Zazwyczaj jednak dawniej wykonywano takie zabezpieczenie jednokorotnie - po wybudowaniu budynku. Ten sposób zabezpieczeń drewna budowlanego pozbawiał go jednocześnie naturalnego koloru. Dodtkowym minusem tego rodzaju zabezpieczenia było ograniczenie paroprzepuszczalności zewnętrznej warstwy drewna, na którą bezpośrednio nakładano preparat. To skutkowało zatrzymywaniem wilgoci wewnątrz drewna, bala drewnianego, który zaczynał gnić i próchnieć od wewnątrz, zachowując w miarę zdrowy wygląd na zewnątrz elementu. Dziś stosuje się innego ordzaju preparaty impregnujące, przedłużające żywotność bali i desek drewnianych, zachowujących jednocześnie swój piękny naturalny kolor. Można dziś zastosować impregnaty barwne, w zależności od upodobań, lub kolorystyki otoczenia. ...więcej...piaskowanie, sodowanie, strukturyzacja drewna w całym Kraju....

oczyszczanie i piaskowanie drewna Kraków

MALOWANIE ELEWACJI i ZABEZPIECZENIE PRZECIWPOROSTOWE TYNKU

Clean-Bruk oprócz czyszczenia i mycia elewacji oferuje również prace wykończeniowe w formie malowania elewacji, zabezpieczania przeciw porostom, zabezpieczania antygrzybicznego tynków i ścian elewacyjnych, zabezpieczenia przed glonami na północnych częściach elewacji, impregnację i malowanie.

Malowanie elewacjiw Krakowie

Przeprowadzone dotychczas zlecenia potwierdzają skuteczność technologii stosowanych przez Clean-Bruk w zabezpieczeniach ścian i elewacji przed porostami, pojawiającymi się w formie zielonych i czarnych nalotów. Są to glony, algi i grzyby, dla których wilgoć i ciepło ścian stanowi znakomite warunki do rozwoju i wzrostu. Porosty na północnych i zacienionych częściach budynku są potęgowane poprzez systemy dociepleń, podnoszące bezwładność termiczną ścian. Jeżeli mają Państwo problem z zazielenioną ścianą, z pojawiającym się grzybem na elewacji w formie porostu, nalotu - zapraszamy do kontaktu tel: 600-226-131 - Pomożemy Państwu ograniczyć te problemy do minimum na kolejne lata.

W przypadku znacznego zaniedbania elewacji, dotyczy to głównie ścian z dociepleniem i tynkiem cienkowarstwowym, nawet najbardziej staranne doczyszczanie może nie przynieść oczekiwanych efektów. Mogą pozostać cienie po zaciekach parapetowych, nieszczelnościach rynien, infekcjach alg i grzybów pleśni. Dodatkowo kilkukrotne mycie tynku cienkowarstwowego skutkuje odbarwieniami i odkryciem wypełniacza wyprawy tynkarskiej. W takich sytuacjach jedynym racjonalnym rozwiązaniem pozostaje pokrycie tynku powłoką paroprzepuszczalnej farby elewacyjnej.

Malowanie elewacji odpowiednimi farbami odnawia nam całkowicie wygląd ścian, elewacja wygląda jak nowa, pokryte są ewentualne naprawy docieplenia i uzupełnienia warstwy tynku, a co więcej elewacja jest zabezpieczona substancjami biobójczymi przed rozwojem glonów. ...więcej o...malowanie elewacji w Krakowie....

ANTYGRAFFITI KRAKÓW

Clean-Bruk w Małopolsce wykonuje szeroko pojęte usługi Antygraffiti. Usuwanie graffiti ze ścian budynków, ogrodzeń, wiat przystankowych oraz zabezpieczanie przed graffiti, czyli nakładanie materiałów, impregnatów, powłok, które ułatwiają zmywanie bohomazów bez uszkodzeń podłoża. Powłoki wykorzystywane do Antygraffiti są całkowicie paroprzepuszczalne i nie powodują zawilgocenia ścian budynków. Gama preparatów umożliwia zastosowanie ich na wielu podłożach: na różnego rodzaju tynkach, piaskowcu, cegle, szkle, tworzywach sztucznych, kamieniu itd. Jeżeli mają Państwo problem z pojawiającymi się permanentnie bohmazami na ścianach czy ogrodzeniach prosimy o kontakt już teraz! 600-226-131. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o Antygraffiti zapraszamy na kolejną stronę ...więcej...

KOLCE STOP-PTAK

Dodatkowo firma Clean-Bruk świadczy usługi związane z zabezpieczaniem elewacji, gzymsów i okapów kolcami lub siatkami ograniczającymi przesiadywanie ptaków. Przesiadywanie ptactwa na cokołach i gzymsach niesie za sobą pogorszenie estetyki elewacji, niszczonej i zabrudzanej nagromadzanymi odchodami. Montaż kolców, drutów lub siatek eliminuje problem siadających ptaków, dzięki czemu zaoszczędza pieniądze właściciela budynku. Jeżeli chcą Państwo uporać się z problemem i zainstalować kolce - zapraszamy do kontaktu już teraz! tel: 600-226-131

NAPRAWY TYNKÓW

Firma usługowa Clean-Bruk na terenie Krakowa i okolic wykonuje również drobne naprawy i remonty elewacji. Uzupełnienia wypraw tynkarskich, uzupełnienia dociepleń, zaklejanie dziur w elewacjach, uzupełnienia lub wypełnienie szczelin dylatacyjnych, etc.

Prace elewacyjne prowadzone są technikami alpinistycznymi, z wykorzystaniem rusztowań stacjonarnych i przejezdnych a także mobilnych podnośników koszowych.

Zapraszamy do odwiedzenia Galerii Zdjęć z naszych realizacji. Znajdą tam Państwo również zdjęcia czyszczonej i odświeżanej kostki brukowej, czyszczonych i impregnowanych dachów etc. Jeżeli oprócz elewacji chcą Państwo odświeżyć Kostkę Brukową, doczyścić Dach lub ogrodzenie zapraszamy do skorzystania z kompleksowej usługi - RABAT Gwarantowany!!!

Cennik czyszczenia i piaskowania elewacji w małopolskie -m: Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową (ewentualne rusztowania, zwyżki, podnośniki koszowe), dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o staranną charakterystykę miejsca i obiektu z uwzględnieniem ilości metrów kwadratowych i miejscowości w jakiej się znajduje. Zadzwoń już teraz!... tel.: 600-226-131 - przyjedziemy, doradzimy i rozwiążemy Twój problem!

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!