CLEAN-BRUK - CZYSZCZENIE, MYCIE, PIASKOWANIE, MALOWANIE i IMPREGNACJA OGRODZEŃ, KRAKÓW, MAŁOPOLSKA

MYCIE I ODNAWIANIE OGRODZEŃ KRAKÓW

Clean-Bruk ze Skawiny z okolic Krakowa, jako firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie czyszczenia, zabezpieczania i konserwacji tj. impregnowania i malowania, różnego rodzaju materiałów budowlanych w ofercie posiada pełną gamę usług związanych z utrzymaniem ogrodzeń. Clean-Bruk posiada doświadczenie w pracach: czyszczenie i malowanie ogrodzeń betonowych, czyszczenie i impregnacja piaskowca, mycie i zabezpieczanie cegły i klinkieru, doczyszczanie i hydro - piaskowanie ogrodzeń wykonanych z różnych materiałów budowlanych. Czyszczenie i usuwanie bliałych wykwitów, nalotów z ogrodzeń, usuwanie graffiti oraz zabezpieczanie przed nim tzw Antygraffiti. Jeżeli mają Państwo problem z ogrodzeniem prosimy o Kontakt Już Teraz!! Tel: 600-226-131.

mycie ogrodzeń Kraków

CZYSZCZENIE OGRODZEŃ, MALOWANIE W MAŁOPOLSCE

Ogrodzenie posesji jest główną barierą powstrzymującą niechcianych gości. Stanowi barierę nie tylko przed nieznajomymi, ale także przed błąkającymi się zwierzętami. Ma chronić naszą prywatność, stanowiąc jednocześnie wizytówkę naszej posesji i nas samych.

mycie ogrodzeń w Krakowie

Niestety ogrodzenia jako pierwsze wychwytują zanieczyszczenia tworzące się w ruchu ulicznym i drogowym. Spotyka się często piękne ogrodzenia z piaskowca, kamienia naturalnego, cegły klinkierowej czy betonu łupanego, które w pierwszej kolejności tracą blask. Jeżeli ogrodzenie wymaga odświeżenia, prosimy o kontakt tel: 600-226-131, pomożemy uporać się z tym problemem i doradzimy jak najlepiej zabezpieczyć ogrodzenie na kolejne lata.

czyszczenie i malowanie ogrodzeń Kraków

W przypadku ogrodzeń otoczonych przez zieleń i wysokie drzewa najczęstszym czynnikiem zanieczyszczającym są osadzające się lepkie soki i żywice. Do nich następnie przykleja się kurz i ogrodzenie w ciągu kliku lat wygląda na mocno zaniedbane.

mycie i impregnacja klinkieru Kraków

W przypadku nieodpowiedniego zaprojektowania ogrodzenia często pojawiają się czarne lub ciemne zacieki, które powstają w wyniku spłukiwania brudu z górnych partii ogrodzenia lub zastosowania nieodpowiednich, rdzewiejących części konstrukcyjnych. Kolejną zmorą są białe naloty, ogrodzenia stanowią również pole do popisu graficiarzy - z każdym wypadku CLEAN-BRUK ma sprawdzone rozwiązanie.

CZYSZCZENIE OGRODZENIA Z CEGŁY, KLINKIERU

Czyszczenie ogrodzeń z cegły klinkierowej lub okładzin klinkierowych wiąże się zazwyczaj z usuwaniem z ich powierzchni wykwitów solnych, wykwitów wapiennych, wyglądających jak białe naloty lub zacieki. Wykwity powstają w wyniku błędów technologicznych wykonywania zaprawy murarskiej lub fugowej.

czyszczenie ogrodzeń z cegły Kraków

Zmywanie białych nalotów z cegły głównie wykonuje się chemicznie, można rónież posłużyć się metodami mycia wysoko-ciśnieniowego wodą lub niskociśnieniowym piaskowaniem. Piaskowanie cegły jest z powodzeniem stosowaną techniką doczyszczania i renowacji ogrodzeń i murów. W Krakowie wiele z zabytkowych... ...więcej... o czyszczeniu ogrodzeń z cegły i klinkieru w Krakowie, Małopolsce...

CZYSZCZENIE I IMPREGNACJA OGRODZEŃ Z KAMIENIA

Firma usługowa Clean-Bruk ze Skawiny zajmuje się również czyszczeniem kamienia naturalnego. Ogrodzenia lub podmurówki w rejonie Krakowa i Małopolski stawiane były z wapienia tzw. "kamienia tynieckiego", piaskowca, dolomitu itp.

czyszczenie i malowanie ogrodzeń Kraków

Czyszczenie różnego rodzaju kamieni wymaga stosowania różnych sposobów i technologii doczyszczania, od oczyszczania chemicznego, poprzez mycie ciśnieniowe, po piaskowanie. Każdy kamień różni się swą budową i pochodzeniem, każdy wbudowany w ogrodzenie, narażony jest na innego rodzaju zanieczyszczenie, stąd sposoby czyszczenia muszą być dobierane indywidualnie w każdym przypadku. więcej... o czyszczeniu i piaskowaniu ogrodzeń z kamienia w małopolskie....

CZYSZCZENIE I IMPREGNOWANIE OGRODZEŃ Z PIASKOWCA

Usługi czyszczenia piaskowca w Krakowie w Małopolsce firma Clean-Bruk świadczy już od 2006 roku. Ogrodzenia z piaskowca czyszczone na początku były metodami chemicznymi i ciśnieniowymi, natomiast obecnie stosujemy metody bardziej efektywnego oczyszczania strumieniowo - ściernego.

czyszczenie i konserwacja ogrodzeń z płytek piaskowca Kraków

Metody piaskowania stosowane przez firmę Clean-Bruk są tak delikatne dla kamienia, że dopuszcza się je do renowacji obiektów zabytkowych. Nie w każdym przypadku ogrodzenie z piaskowca czyszczone jest w ten sam sposób. Piaskowiec ma różną gęstość i twardość, a przez to i sposób rewitalizacji jest różny w różnych przypadkach... więcej o czyszczeniu, piaskowaniu i impregnowaniu ogrodzeń z piaskowca...

CZYSZCZENIE I MALOWANIE OGRODZEŃ BETONOWYCH

Ogrodzenia betonowe zamieszczone na poniższym zdjęciu przedstawiają jeden z najpopularniejszych systemów ogrodzeń betonowych. Składają się na niego zbrojene płyty betonowe oraz słupki z betonu. Od kilku lat w Polsce buduje się ogrodzenia z betonu łupanego oraz architektonicznego. Każde z tych ogrodzeń jest wykonane z betonu, lecz nie każde z nich można oczyszczać w ten sam sposób.

malowanie ogrodzeń w Krakowie

Czyszczenie płyt betonowych wszechobecnych w małopolsce, wykonuje się ciśnieniowo a maluje odpowiednimi farbami. Czyszczenie ogrodzeń murowanych z betonu łupanego wykonuje się już innymi metodami podobnie jak czyszczenie, a raczej mycie betonu architektonicznego, wbudowanego jako ogrodzenie. ...więcej...o czyszczeniu i zabezpieczaniu ogrodzeń z betonu w Małopolsce...

PIASKOWANIE OGRODZEŃ Z KAMIENIA

Oczyszczanie kamienia naturalnego metodą piaskowania jest czasami jedyną efektywną metodą doczyszczania ogrodzeń. W Małopolsce usługi piaskowania świadczy również firma CLEAN-BRUK. Piaskowanie generalnie zwane jest oczyszczaniem strumieniowo - ściernym, czasem w osnowie wody hydropiaskowaniem.

czyszczenie ogrodzeń z kamienia Kraków

Niektórzy mylą jednak piaskowanie na mokro nisko i wysokociśnieniowe, niemniej rzeczywiście w obu przypadkuch mamy do czynienia z hydro-piaskowaniem. Piaskowanie niskociśnieniowe to metoda, która znakomicie sprawdza się przy czyszczyszczeniu piaskowca, granitu, wapieni i dolomitów oraz innych kamieni stosowanych do wznoszenia podmurówek i pełnych ogrodzeń. ...więcej...piaskowanie ogrodzeń w całym Kraju....

MALOWANIE OGRODZEŃ Z PŁYT BETONOWYCH

Malowanie ogrodzeń z płyt betonowych spotykanych w Krakowie, jak i na terenie całego Kraju pozwala na kompletnie rewolucyjną przemianę szarych i ponurych płyt ogrodzeniowych. Malowanie ogrodzenia betonowego wiąże się z koniecznością wcześniejszego wyczyszczenia betonu. Odpowiednie przygotowanie podłoża pod powłokę malarską, gwarantuje jej stabilność na wiele lat. Rodzaj stosowanych farb do malowania betonu również jest istotny, a doświadczenie firmy w usługach tego typu gwarantuje Państwu fachowe doradztwo i pełną satysfakcję z efektu usługi firmy Clean-Bruk. ...więcej...o malowaniu ogrodzeń z płyt betonowych.

IMPREGNOWANIE OGRODZEŃ

Firma Clean-Bruk ze Skawiny świadczy usługi impregnacji ogrodzeń z kamienia, cegły, betonu, piaskowca, granitu etc. Impregnowanie kamienia ogrodzeniowego jest bardzo istotnym elementem wykonania ogrodzenia, które ma służyć wiele lat lub dekad. Impregnowanie kamienia, cegły klinkierowej lub granitu wydaje się z początku zbędne, jednak po kilku latach, podczas pierwszych prób odczyszczenia ogrodzenia, które nie zostało wcześniej zabezpieczone, widzimy jak wielkie to ma znaczenie. Brak zabezpieczenia ogrodzenia powoduje wnikanie zabrudzeń wgłąb piaskowca, kamienia, betonu. Oczyszczanie jedynie w niewielkim stopniu może usunąć wgłęgne zabrudzenia. W przypadku ogrodzeń z piaskowca najczęstszym problemem jest rozwój grzybów. Impregnowanie ogrodzeń czy to w Krakowie czy też na wsi, gdzieś pod lasem, jest tak samo istotne i zapobiega powolnej destrukcji... ...więcej... o impregnacji ogrodzeń na terenie całego Kraju...

Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o staranną charakterystykę miejsca i obiektu z uwzględnieniem ilości metrów kwadratowych i miejscowości w jakiej się znajduje.

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!