PIASKOWANIE OGRODZEŃ Z KAMIENIA - MAŁOPOLSKA

OCZYSZCZANIE STRUMIENIOWO-ŚCIERNE KAMIENIA OGRODZENIOWEGO KRAKÓW

PIASKOWANIE I HYDROPIASKOWANIE OGRODZEŃ Z KAMIENIA, MAŁOPOLSKIE

Clean-Bruk ze Skawiny k/ Krakowa to firma usługowa działająca na terenie nie tylko małopolski ale i całego Kraju. Zajmuje się oczyszczaniem kamienia naturalnego metodą piaskowania niskociśnieniowego w technologii używanej w renowacji obiektów zabytkowych. Piaskowanie w osnowie wodnej zwane hydro - piaskowaniem znajduje zastosowanie w przypadku doczyszczania zarówno twardych jak i bardzo miękkich materiałów.

hydropiaskowanie ogrodzeń z kamienia w Małopolsce

Technologie oczyszczania stosowane przez firmę Clean-Bruk można z powodzeniem zastosować do prac: piaskowanie granitu i piaskowanie piaskowca. Hydropiaskowanie jest metodą czyszczenia bardzo uniwersalną. Sprawdza się przy pracach renowacyjnych pomników i postumentów, elementów ozdobnych i akantów elewacji. Oczyszczenie fontanny czy grobowca nie stwarza dla tych technologii najmniejszego trudu. Jeżeli pragną Państwo oczyścić swoje ogrodzenie z piaskowca lub innego kamienia prosimy dzwonić już teraz! tel: 600-226-131! Więcej o piaskowaniu kamienia, piaskowca...

Cennik piaskowania i hydropiaskowania ogrodzeń z kamienia - ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o staranną charakterystykę miejsca i obiektu z uwzględnieniem ilości metrów kwadratowych i miejscowości w jakiej się znajduje.

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!