Czyszczenie Kraków

CZYSZCZENIE ELEWACJI, MYCIE FASAD, PIASKOWANIE, MURÓW, MALOWANIE, TYNKÓW, ANTYGRAFFITI

ZMYWANIE GLONÓW, NALOTÓW, CZYSZCZENIE, ZABEZPIECZANIE, ELEWACJI, KRAKÓW, MAŁOPOLSKA

Jak czyścić elewację, ścianę, fasadę? Kto wykonuje czyszczenie elewacji w Krakowie? Kto zajmuje się czyszczenie piaskowca w Małopolsce? Kto wykonuje w Krakowie AntyGraffiti? Czym wyczyścić ściany ? Kto mi pomoże z myciem fasady na wysokości? Czym wyczyścić klinkier ? Firma czyszcząca piaskowiec w Krakowie? Usuwanie glonów i nalotów ze ścian w Krakowie - jaka firma to wykonuje? Kto w Małopolsce usuwa grzyb ze ścian, przeprowadza odgrzybianie ? Jaka firma wykonuje piaskowanie murów i ścian z cegły w Krakowie! Kto realizuje mycie sidingu ? Jaki jest cennik mycia elewacji, ile kosztuje czyszczenie elewacji? Czyszczenie elewacji w Krakowie, małopolsce ? - Jeśli zadają sobie Państwo choć jedno z tych pytań - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !!! Zadzwoń już teraz!... TEL: +48-600-226-131 - przyjedziemy, wycenimy i rozwiążemy Twój problem!
CLEAN-BRUK to TYSIĄCE METRÓW KWADRATOWYCH DOŚWIADCZENIA W CZYSZCZENIU I RENOWACJI RÓŻNEGO RODZAJU ELEWACJI !!!

mycie elewacji kraków

MYCIE ŚCIAN ELEWACYJNYCH, USUWANIE GLONÓW I GRZYBÓW

CLEAN-BRUK ze Skawiny oferuje Państwu swą pomoc w czyszczeniu i zabezpieczaniu Państwa elewacji, ścian, fasad, murów, ogrodzeń, etc. Realizacje świadczone są dla klientów indywidualnych, prywatnych jak również dla wspólnot mieszkaniowych. Firma realizuje mycie elewacji i impregnację jako zabezpieczenie przed ponownym pojawieniem się glonów, porostów i ewentualnym graffiti prywatnych domów oraz bloków mieszkalnych.

czyszczenie elewacji kraków

Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i gwarantuje pełną satysfakcję ze swych usług. Clean-Bruk jest w stanie usunąć nawet najcięższe zabrudzenia z najwyższych budynków i najtrudniejszych miejsc.

mycie ścian z glonów kraków

Firma wykonuje się zmywanie zielonych nalotów - odgrzybianie elewacji, zmywanie glonów, alg ze ścian i fasad oraz zabezpieczanie ich przed ponownym porastaniem przez formy biologiczne. Zielone i czarne naloty z tynku usuwane są chemicznie i ciśnieniowo głównie w dostępie linowym - metodami alpinistycznymi, oraz z wykorzystaniem podnośnika koszowego. Doświadczenie, baza sprzętowa oraz zespół profesjonalistów gwarantuje Państwu pełną satysfakcję. Więcej na temat mycia elewacji i zmywania glonów z tynku...

RENOWACJE ELEWACJI - PIASKOWANIE I HYDROPIASKOWANIE FASAD TYNKU KAMIENNEGO

Firma Clean-Bruk ze Skawiny koło Krakowa świadczy usługi kompleksowe w zakresie renowacji elewacji. Oczyszczania, napraw i hydrofobizacji elewacji wykonanych z tynków kamiennych i dekoracyjnych, które zdobią kamienice głównie z okresu przełomu XIX i XX wieku.

Na zdjęciu przykład kompleksowej renowacji elewacji w centrum Krakowa wykonanej z barwionego w masie tynku szlachetneego dekorowanego miką, oraz tynkiem kamiennym w obębie portali okiennych, drzwi wejściowych i gzymsów.

Renowacje elewacji w Krakowie

Tynki kamienne określane potocznie jako lastryko są rodzajem dekoracyjnych kamiennych tynków zewnętrznych. Wykonywane w obrębie okien, gzymsów, przyziemia, cokołów oraz całych części parterowych. Uszlachetniane pigmentami, ozdobnym kruszywem i zdobieniem.

Na zdjęciu efekt czyszczenia strumieniowo - ściernego dekoracyjnego tynku kamiennego kamienicy w Krakowie w dzielnicy Kazimierz.

Renowacje elewacji Fasad

Jeżeli mają Państwo w planie renowacje elewacji, czy chociażby czyszczenie tego rodzaju tynku fasady - zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48600226131 Więcej na temat czyszczenia i hydropiaskowania tynków fasadowych...

MYCIE I PIASKOWANIE ELEWACJI Z PIASKOWCA

Clean-Bruk świadczy na terenie całego Kraju usługi oczyszczania elewacji z piaskowca. Piaskowiec, ze względu na swą estetykę, stał się w ostatnich latach popularnym materiałem budowlanym, wykorzystywanym w systemach elewacyjnych. Zarówno płyty z piaskowca szlifowanego, płytki z piaskowca ciosanego jak i łupane kamienie coraz częściej stanowią elementy wykończeniowe fasad, elewacji, ogrodzeń i ścian zewnętrznych budynków.

mycie fasad piaskowca kraków

Piaskowiec jest kamieniem naturalnym, a to powoduje iż spotkać można piaskowiec o różnych właściwościach, o różnym stopniu porowatości, o odmiennych twardościach i zdolności do akumulacji zanieczyszczeń. Stąd czyszczenie elewacji z piaskowca przeprowadza się różnymi metodami. W niektórych przypadkach skuteczne jest czyszczenie chemiczne, w niektórych ciśnieniowe, w innych strumieniowo - ścierne czyli piaskowanie.

piaskowanie elewacji kraków

W celu ochrony piaskowca konieczne jest jego odpowiednie zabezpieczenie poprzez impregnację niezwłocznie po wbudowaniu. Jeżeli mają Państwo elewację lub ścianę z piaskowca do oczyszczenia lub zabezpieczenia prosimy o kontakt, tel: 600-226-131. Więcej na temat czyszczenia i ochrony piaskowca...

MYCIE I PIASKOWANIE ELEWACJI Z KAMIENIA

Czyszczenie fasad i ścian wewnętrznych z kamienia naturalnego to usługa świadczona na terenie całej Polski przez firmę Clean-Bruk. Okładziny czy pełne ściany z kamienia dolomitu, wapienia, granitu, trawertynu etc. wymagają co pewien okres oczyszczania. Najbardziej skuteczną metodą jest piaskowanie zwane obróbką lub techniką strumieniowo-ścierną.

czyszczenie elewacji kamiennej kraków

Clean-Bruk dysponuje technologią wykorzystywaną w renowacji zabytków określaną przez specjalistów jako metoda rotacyjnego strumieniowania. Metoda różni się od tradycyjnego piaskowania skutecznością i delikatnością obróbki.

Czyszczenie podmurówki z kamienia wapiennego

Jeżeli mają Państwo elewację z kamienia, mur lub ścianę wewnętrzną w budynku, która wymaga doczyszczenia lub impregnacji - prosimy o kontakt pod numerem 600-226-131. Więcej na temat piaskowanie elewacji...

CZYSZCZENIE ELEWACJI Z CEGŁY I KLINKIERU

Clean-Bruk jako firma usługowa zajmująca się profesjonalnym doczyszczaniem i renowacją materiałów budowlanych, oferuje mycie, piaskowanie oraz hydrofobizację cegły, tj. elewacji, ścian wewnętrznych i zewnętrznych, murów i fasad. Elewacje z cegły i klinkieru są najczęściej spotykanymi wśród starszych budowli. Cegła jest najpopularnijszym przedstawicielem czerwonej ceramiki budowlanej. Była i jest powszechnie stosowana jako element konstrukcyjny lub wykończenia elewacji. Powszechność stosowania cegły pociąga za sobą konieczność obsługi tj. pielęgnacji tego materiału, zarówno okresowego doczyszczania jak i konserwacji. Zabezpieczanie cegły to popularna hydrofobizacja elewacji, impregnacja fasad i ścian ceglanych, wykonanych zarówno ze standardowej czerwonej cegły pełnej jak i jej wersji klinkierowej. Właściwie zabezpieczona cegła jest w stanie przetrwać setki lat, czego dowody widzimy na starówkach polskich miast.

czyszczenie starej cegły kraków

W obecnych czasach zabezpieczanie jest dużo istotniejsze niż wieki temu, a powodem jest działalność człowieka, rozwój pociągnął za sobą pojawienie się agresywnych zanieczyszczeń w środowisku i atmosferze. Te zanieczyszczenia pojawiają się na powierzchni cegły w formie nawarstwiających się nagarów, przytłaczając tym samym naturalny wygląd i kolor czerwonej cegły. Podobnie często spotyka się zamalowania niejednokrotnie wieloma warstwami farby. Zamalowywane bywają grafitti i bohomazy oraz zabrudzenia, których nie możnbyło usunąć metodami standardowego mycia.

piaskowanie starej cegły kraków

Inne zanieczyszczenia jakie występują na murach i elewacjach z cegły i klinkieru to wykwity solne, w formie białych i szarych nalotów i zacieków. Wykwity są wynikiem błędów w wykonaniu ściany lub/oraz zapraw: murarskiej i fugowej. Usuwanie wykwitów z cegły można przeprowadzać chemicznie lub ciśnieniowo, najskuteczniejszą jednak metodą jest niskociśnieniowe piaskowanie. Piaskowanie lub hydropiaskowanie zwane hydrościeraniem jest powszechnie stosowane do renowacji cegły ze względu na efektywność oczyszczania. Clean-Bruk dysponuje technologią ROTEC REMMERS typową do zastosowań w oczyszczaniu powierzchni delikatnych materiałów. Technologia ta wraz z renowacją, uzupełnieniem fug i laserunkiem, zwanym jako scalenie kolorystyczne, pozwala uzyskać efekt nowej ściany.

CLEAN-BRUK realizował na terenie Nowej Huty kompleksowy remont budowli - starego śmietnika - pomieszczenia na składowanie odpadów komunalnych. Remont generalny obejmował: usunięcie starych powłok malarskich z cegły, rekonstrukcja zniszczonych cegieł, rekonstrukcja wyprawy fugowej, odbudowa ukruszonych fragmentów betonowych czap, uzupełnienia wyprawy tynku wewnątrz pomieszczenia, malowanie sufitu, ścian wewnątrznych oraz parapetów, uzupełnienie spękanej wylewki betonowej, usunięcie starego pokrycia dachu - spękanego lepiku i papy, montaż nowej papy dachowej, renowację obróbek blacharskich, wyrównanie poziomu asfaltu wokół budowli oraz montaż opaski z betonowych płytek chodnikowych w celu prawidłowego odprowadzenia wody z dachu.

piaskowanie starej cegły kraków

Jeżeli mają Państwo ścianę z cegły do rewitalizacji - oczyszczenia, odnowienia lub impregnacji prosimy o telefon 600-226-131 - razem rozwiążemy ten problem! więcej ...o czyszczeni i zabezpieczaniu elewacji z cegły i klinkieru w małopolsce...

MYCIE ELEWACJI BLASZANYCH

Mycie blachy elewacyjnej hal, magazynów, hangarów oraz innych budynków Firma Clean-Bruk przeprowadza przy użyciu agregatów wodno-strumieniowych, odpowiednich preparatów chemicznych oraz gorącej wody i szczotkowania. Prace prowadzone są w zależności od wysokości przedmiotowych zabudowań, z rusztowań, zwyżek mobilnych, podnośników koszowych lub w dostępie linowym.

Mycie fasad blaszanych Kraków

Elewacje blaszane, z blachy ocynkowanej, z blach aluminiowych, z płyt kompozytowych alubond czy dibond - wszystkie z wymienionych powierzchni należy czyścić w inny sposób. Doświadczenie firmy i pracowników gwarantuje Państwu bezproblemową realizację zadania.

Czyszczenie i malowanie blachy Kraków

Firma Clean-Bruk oferuje również usuwanie starych powłok malarskich oraz odtłuszczanie celem przygotowania do ponownego malowania tego rodzaju powierzchni. Ewentualne malowanie firma realizuje w technologii natrysku hydrodynamicznego z użyciem agregatów wysokiego ciśnienia.

MAŁOPOLSKA MYCIE ELEWACJI Z BLACHY

OCZYSZCZANIE I IMPREGNACJA ELEWACJI DREWNIANYCH

Firma Clean-Bruk oferuje pomoc w oczyszczaniu, postarzaniu czyli podkreślaniu i uwypuklaniu naturalnych słojów drewna oraz jego impregnacji. W oczyszczaniu drewna znakomicie spisuje sie metoda piaskowania stosowana przez Clean-Bruk. Popularne obecnie jako materiał budowlany drewno wymaga co jakiś czas oczyszczania i impregnacji. W przypadku starszych budynków spotyka się zabezpieczenia pochodnymi ropy naftowej, były one skuteczne jeśli wykonywano je okresowo. Zazwyczaj jednak dawniej wykonywano takie zabezpieczenie jednokorotnie - po wybudowaniu budynku. Ten sposób zabezpieczeń drewna budowlanego pozbawiał go jednocześnie naturalnego koloru. Dodtkowym minusem tego rodzaju zabezpieczenia było ograniczenie paroprzepuszczalności zewnętrznej warstwy drewna, na którą bezpośrednio nakładano preparat. To skutkowało zatrzymywaniem wilgoci wewnątrz drewna, bala drewnianego, który zaczynał gnić i próchnieć od wewnątrz, zachowując w miarę zdrowy wygląd na zewnątrz elementu. Dziś stosuje się innego ordzaju preparaty impregnujące, przedłużające żywotność bali i desek drewnianych, zachowujących jednocześnie swój piękny naturalny kolor. Można dziś zastosować impregnaty barwne, w zależności od upodobań, lub kolorystyki otoczenia. ...więcej...piaskowanie, sodowanie, strukturyzacja drewna w całym Kraju....

oczyszczanie i piaskowanie drewna Kraków

MALOWANIE ELEWACJI i ZABEZPIECZENIE PRZECIWPOROSTOWE TYNKU

Clean-Bruk oprócz czyszczenia i mycia elewacji oferuje również prace wykończeniowe w formie malowania elewacji, zabezpieczania przeciw porostom, zabezpieczania antygrzybicznego tynków i ścian elewacyjnych, zabezpieczenia przed glonami na północnych częściach elewacji, impregnację i malowanie.

Malowanie elewacjiw Krakowie

Przeprowadzone dotychczas zlecenia potwierdzają skuteczność technologii stosowanych przez Clean-Bruk w zabezpieczeniach ścian i elewacji przed porostami, pojawiającymi się w formie zielonych i czarnych nalotów. Są to glony, algi i grzyby, dla których wilgoć i ciepło ścian stanowi znakomite warunki do rozwoju i wzrostu. Porosty na północnych i zacienionych częściach budynku są potęgowane poprzez systemy dociepleń, podnoszące bezwładność termiczną ścian. Jeżeli mają Państwo problem z zazielenioną ścianą, z pojawiającym się grzybem na elewacji w formie porostu, nalotu - zapraszamy do kontaktu tel: 600-226-131 - Pomożemy Państwu ograniczyć te problemy do minimum na kolejne lata.

malowanie elewacji kraków

W przypadku znacznego zaniedbania elewacji, dotyczy to głównie ścian z dociepleniem i tynkiem cienkowarstwowym, nawet najbardziej staranne doczyszczanie może nie przynieść oczekiwanych efektów. Mogą pozostać cienie po zaciekach parapetowych, nieszczelnościach rynien, infekcjach alg i grzybów pleśni. Dodatkowo kilkukrotne mycie tynku cienkowarstwowego skutkuje odbarwieniami i odkryciem wypełniacza wyprawy tynkarskiej. W takich sytuacjach jedynym racjonalnym rozwiązaniem pozostaje pokrycie tynku powłoką paroprzepuszczalnej farby elewacyjnej.

malowanie elewacji firma kraków

Malowanie elewacji odpowiednimi farbami odnawia nam całkowicie wygląd ścian, elewacja wygląda jak nowa, pokryte są ewentualne naprawy docieplenia i uzupełnienia warstwy tynku, a co więcej elewacja jest zabezpieczona substancjami biobójczymi przed rozwojem glonów. ...więcej o...malowanie elewacji w Krakowie....

malowanie elewacji kraków firma

ANTYGRAFFITI KRAKÓW

Clean-Bruk w Małopolsce wykonuje szeroko pojęte usługi Antygraffiti. Usuwanie graffiti ze ścian budynków, ogrodzeń, wiat przystankowych oraz zabezpieczanie przed graffiti, czyli nakładanie materiałów, impregnatów, powłok, które ułatwiają zmywanie bohomazów bez uszkodzeń podłoża. Powłoki wykorzystywane do Antygraffiti są całkowicie paroprzepuszczalne i nie powodują zawilgocenia ścian budynków. Gama preparatów umożliwia zastosowanie ich na wielu podłożach: na różnego rodzaju tynkach, piaskowcu, cegle, szkle, tworzywach sztucznych, kamieniu itd. Jeżeli mają Państwo problem z pojawiającymi się permanentnie bohmazami na ścianach czy ogrodzeniach prosimy o kontakt już teraz! 600-226-131. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o Antygraffiti zapraszamy na kolejną stronę O USUWANIU i zabezpieczeniach ANTYGRAFFITI...więcej...

KOLCE STOP-PTAK

Dodatkowo firma Clean-Bruk świadczy usługi związane z zabezpieczaniem elewacji, gzymsów i okapów kolcami lub siatkami ograniczającymi przesiadywanie ptaków. Przesiadywanie ptactwa na cokołach i gzymsach niesie za sobą pogorszenie estetyki elewacji, niszczonej i zabrudzanej nagromadzanymi odchodami. Montaż kolców, drutów lub siatek eliminuje problem siadających ptaków, dzięki czemu zaoszczędza pieniądze właściciela budynku. Jeżeli chcą Państwo uporać się z problemem i zainstalować kolce - zapraszamy do kontaktu już teraz! tel: 600-226-131

zabezpieczenia przed ptakami kraków

NAPRAWY ELEWACJI TYNKÓW

Firma usługowa Clean-Bruk na terenie Krakowa i okolic wykonuje również drobne naprawy i remonty elewacji. Uzupełnienia wypraw tynkarskich, uzupełnienia dociepleń, zaklejanie dziur w elewacjach, uzupełnienia lub wypełnienie szczelin dylatacyjnych, etc.

naprawy elewacji

Prace elewacyjne prowadzone są technikami alpinistycznymi, z wykorzystaniem rusztowań stacjonarnych i przejezdnych a także mobilnych podnośników koszowych.

naprawy elewacji kraków

Zapraszamy do odwiedzenia Galerii Zdjęć z naszych realizacji. Znajdą tam Państwo również zdjęcia czyszczonej i odświeżanej kostki brukowej, czyszczonych i impregnowanych dachów etc. Jeżeli oprócz elewacji chcą Państwo odświeżyć Kostkę Brukową, doczyścić Dach lub ogrodzenie zapraszamy do skorzystania z kompleksowej usługi - RABAT Gwarantowany!!!

Cennik czyszczenia i piaskowania elewacji w małopolsce: Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową (ewentualne rusztowania, zwyżki, podnośniki koszowe), konieczne materiały, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu przedmiotowej powierzchni lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131

Mapa witryny |Kontakt |Tel: 600-226-131

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.