Zadzwoń do nas Napisz do nas

ANTYGRAFFITI KRAKÓW MAŁOPOLSKIA

USUWANIE GRAFFITI ZMYWANIE POWŁOKI ZABEZPIECZANIE

Graffiti

To bohomazy, napisy, znaki, obrazy, malowane na fasadach budynków, ogrodzeniach, w przejściach podziemnych, wiatach przystankowych, wagonach kolejowych - wszędzie tam gdzie "twórczość artystów" zostanie dostrzeżona !!! Najczęściej rażące nas to te bezmyślne bazgroły z użyciem przekleństw, wykonane gdzie popadnie. Bywa, że przykuwają uwagę ciekawymi pomysłami, formą i kunsztem artystycznym, to jednak wykonane w niewłaściwych miejscach są bezwzględnie aktem wandalizmu! "Pseudo-artyści" nie oszczędzają obiektów zabytkowych, sakralnych lub świeżo odrestaurowanych fasad budynków. Za pomocą farb w aerozolu tworzą swe "dzieła" nocami, aby nie zostać przyłapanym. Problem Graffiti niestety narasta i staje się coraz bardziej dokuczliwy i kosztowny.

usuwanie graffiti firma kraków

Z czym wiąże się Graffiti ?

Graffiti to jedynie drażniące nas malowidła, nad którymi nie zastanawiamy się przecież zbyt często. Nie są dla nas na co dzień problemem. Tak jest do momentu gdy widywane są przez nas z samochodu, gdzieś daleko od naszego domu, od naszej firmy od miejsc gdzie mieszkamy, pracujemy, przebywamy. Nasze stanowisko i zainteresowanie tematem zmienia się diametralnie, gdy to na naszym domu (pomalowanym zeszłego lata) pojawia się obraźliwy napis i symbole klubów piłkarskich!

zmywanie graffiti firma Skawaina

Graffiti kojarzy się nam najczęściej ze "slumsami" - popularnymi w amerykańskich filmach jako dzielnice kipiące przestępstwem, w których nikt nie chce mieszkać, a co bardziej ambitny powtarza "muszę się stąd wyrwać". Nikt z nas nie chciałby przecież być kojarzony jako wychowany w takiej dzielnicy. Każdemu z nas przylepia się łatkę, nieraz przez wzgląd na nasz sposób ubierania, a nieraz po prostu na to skąd pochodzimy. Z pewnością nie będziemy sobie szukać mieszkania do wynajęcia na osiedlu, którego charakterystyczną cechą są malowidła na każdym kawałku fasady, ściany, śmietniku, przystanku. A jak sprzedać mieszkanie w takim miejscu?!!!

usuwanie graffiti firma krakowa

Tracimy na remontach, na corocznym malowaniu ścian, ale również na spadku wartości nieruchomości, braku nowych inwestycji, sklepów, miejsc pracy w naszej dzielnicy. Co możemy w takim wypadku robić?! Otóż przeciwdziałać! Łatwiej zapobiegać niż leczyć!

usługi antygraffiti Małopolska firma

Jak przeciwdziałać Graffiti ?

Przeciwdziałać to przede wszystkim zniechęcać "GRAFICIARZY" i odwodzić ich od ekstrawersji - wyrażania swych emocji całemu światu. Powinni zrozumieć, że są inne sposoby na uzewnętrznianie samego siebie. Karanie przez Policję powoduje większy bunt i narastanie złych emocji wśród grup Graficiarzy czy innych pop-kultur. Dlatego permanentnie niweczenie ich dzieła - zmywanie graffiti, to gwarancja naszego sukcesu. Dla Graficiarza liczy się czas ekspozycji. Im krótszy, tym mniej osób zwróci na niego uwagę, tym mniej kolegów zdąży zobaczyć jego dzieło i tym mniejsza przyjemność z tworzenia Graffiti. Szybkie usuwanie bohomazów zniechęca Graficiarza dając mu sygnał, że w tym miejscu nie ma to sensu!

Najważniejszą rzeczą, podobnie jak w wychowywaniu dzieci, jest KONSEKWENCJA !!!

zabezpieczanie przed grafiti firma

Może lepiej zamalować niż nakładać powłokę Antygraffiti ?

Zamalowanie kawałka elewacji, na którym widniało Graffiti, a jest to zazwyczaj do 2 metrów nad ziemią - nie będzie wyglądało estetycznie. Z pewnością nie dobierzemy takiego samego koloru farby jak nasza elewacja. Co więcej nie każdą powierzchnię da się zamalować. Co w przypadku elewacji z piaskowca, granitu, marmuru, PCV, etc. Na poniższych zdjęciach przykład kilkukrotnego zamalowywania graffiti. Każdorazowo po pojawieniu się Graffiti było ono zamalowywane.

farby antygrafiti kraków

Zatem dlaczego warto usuwać Graffiti z firmą CLEAN-BRUK ze Skawiny?

Usunięcie graffiti naszą metodą jest skuteczne i bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Możemy bezpiecznie usuwać graffiti z następujących powierzchni:

  • kamień naturalny i sztuczny np. marmur, granit, gnejs, wapień, piaskowiec, trawertyn itp
  • metal np. wszelkie pojazdy samochodowe, wagony, blacha elewacyjna, malowana proszkowo, znaki drogowe, konstrukcje stalowe itp.
  • szkło, laminaty np. okna, przeszklenia, lustra etc.
  • tworzywa sztuczne np. pleksi, poliwęglan - wszelkie przedmioty wykonane z plastiku
  • inne np. tynki, siding, ekrany akustyczne, drewno, kostka brukowa, beton, cegła, klinkier, lastriko, asfalt itp.

Usuwanie graffiti z drzwi do klatki schodowej, wykonanych z blachy malowanej proszkowo i tynku - realizacja w Krakowie.

Usuwanie graffiti z drzwi klatki schodowej i tynku w Krakowie

Usuwanie graffiti z cegły klinkierowej - z muru ceglanego, realizacja w Krakowie.

Usuwanie graffiti z cegły w Krakowie

Usuwanie graffiti z tynku kamiennego - z fasady kamienicy, przy okazji fasada została oczyszczona.

Usuwanie graffiti z elewacji kamienicy w Krakowie

Usuwanie grafitti z fasady kamienicy w Krakowie.

Zmywanie grafitti z fasady w Krakowie

Usuwanie grafitti z cokołu elewacji w Krakowie.

Zmywanie grafitti z cokołu w Krakowie

Oczywiście wszystkie powyżej wymienione materiały możemy zabezpieczyć powłoką ANTYGRAFFITI.

zabezpieczenie przed graffiti firma

Nasza propozycja?

W oparciu o najlepsze dostępne na rynku technologie Anty Graffiti, oferujemy:

  • Zabezpieczenie powierzchni przed graffiti powłoką TRWAŁĄ lub ODNAWIALNĄ
  • Usuwanie graffiti z powierzchni wcześniej NIEZABEZPIECZONYCH,
  • Kompleksową ciągłą obsługę ANTYGRAFFITI na podstawie umowy na czas określony (np. 12 miesięcy).

Zapraszamy do odwiedzenia Galerii Zdjęć z naszych realizacji. Znajdą tam Państwo również zdjęcia czyszczonej i odświeżanej kostki brukowej, czyszczonych i impregnowanych dachów etc. Jeżeli oprócz elewacji chcą Państwo odświeżyć Kostkę Brukową lub doczyścić Dach zapraszamy do skorzystania z kompleksowej usługi z RABATEM!!! Usługi oferujemy na terenie Całego Kraju, oczywiście w zależności od wielkości zlecenia.

Zapraszam do kontaktu...

CLEAN-BRUK
ul. Bukowska 13 lok 16
32-050 Skawina
Małopolska

NIP: PL9441734517
REGON: 121166149
Rachunek: Alior Bank
28-2490-0005-0000-4500-9314-7810

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce zgodnie z Polityką Prywatności