Zadzwoń do nas Napisz do nas

MYCIE ELEWACJI KRAKÓW
CZYSZCZENIE FASAD i TYNKÓW

MYCIE ELEWACJI CZYSZCZENIE ODGRZYBIANIE

Jaka firma usługowa wykonuje czyszczenie elewacji w Krakowie? Kto zajmuje się czyszczeniem elewacji z piaskowca w Małopolsce? Kto wykonuje piaskowanie cegły w Krakowie? Kto wykonuje prace na wysokości w Małopolsce? Kto czyści elewacje na wysokościach? Czym wyczyścić klinkier ? Usuwanie glonów ze ścian w Krakowie - jaka firma to wykonuje? Kto w Małopolsce usuwa grzyb ze ścian, przeprowadza odgrzybianie ? Jaka firma zajmuje się piaskowaniem murów i ścian z kamienia w Krakowie! Kto realizuje mycie sidingu ? Ile kosztuje czyszczenie elewacji, cennik? - Jeśli zadają sobie Państwo jakiekolwiek z tych pytań - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !!! Z firmą Clean-Bruk osiągniesz tylko korzyści! Skontaktuj się już teraz!...TEL: 600-226-131- przyjedziemy, wycenimy i rozwiążemy Twój problem!

Mycie elewacji w Krakowie

MYCIE ŚCIAN ELEWACYJNYCH ZMYWANIE GLONÓW I GRZYBÓW

CLEAN-BRUK z miasta Skawina w Małopolsce oferuje Państwu swą pomoc w czyszczeniu i zabezpieczaniu elewacji, ścian zewnętrznych, fasad, murów, tynków, etc.

mycie elewacji kraków

Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i gwarantuje pełną satysfakcję ze swych usług. Clean-Bruk jest w stanie usunąć nawet najcięższe zabrudzenia z najwyższych budynków i najtrudniejszych miejsc.

czyszczenie elewacji kraków

Firma zajmuje się odgrzybianiem elewacji, zmywaniem glonów, alg ze ścian i fasad oraz zabezpieczaniem ich przed ponownym porastaniem przez formy biologiczne. Zielone i czarne naloty z tynków usuwane są chemicznie i ciśnieniowo.

Mycie fasad na wysokościach w Krakowie

Prace wykonywane są głównie metodami alpinistycznymi z wykorzystaniem podnośnika koszowego. Doświadczenie, baza sprzętowa oraz zespół profesjonalistów gwarantuje Państwu pełne zadowolenie.

Kraków czyszczenie fasad z piaskowca

MYCIE ŚCIAN ELEWACJI DOMÓW PRYWATNYCH

Firma CLEAN-BRUK oferuje usługi mycia elewacji domów prywatnych w Małopolsce. Najczęściej to usuwanie glonów, porostów i skażeń mikrobiologicznych, objawiających się w postaci nalotów w kolorach od zielonego aż do czarnego. Naloty o ciemniejszym zabarwieniu, brunatne, brązowe lub czarne są oznaką rozwoju grzybów na ścianie i co bardzo prawdopodobne wewnątrz ściany.

Mycie elewacji domów prywatnych

Nasz zespół wypracował własną technologię mycia, która zazwyczaj pozwala uzyskać efekt czystości jak po pomalowaniu elewacji.

Kraków mycie tynków zewnętrznych

Technologia opiera się na przeprowadzeniu szeregu zabiegów: wstępnego mycia elewacji, oczyszczania gruntownego ścian używając głęboko działąjących preparatów oraz finalnego zabezpiecznia przed ponownym pojawieniem się zagrzybień elewacji.

Kraków mycie elewacji prywatnych

Mycie elewacji domów wykonywane jest przy użyciu profesjonalnego sprzętu czyszczącego jak i umożliwiającego dostęp do wyższych części elewacji.

mycie tynków cementowych w Małopolsce

MYCIE BLOKÓW

CLEAN-BRUK współpracuje z wieloma zarządcami i administratorami budynków w Krakowie. Podobnie same wspólnoty mieszkańców zgłaszają się celem odświeżania ścian zewnętrznych bloków wielorodzinnych.

Kraków mycie elewacji bloków

Systemy dociepleń spowodowały zwiększenie bezwładności cieplnej ścian, co skutkuje niestety rozwojem form żywych na zewnętrznych powierzchniach tynków. Zanieczyszczenia pojawiają się głównie na zacienionych, północnych elewacjach.

usuwanie glonów z tynku Kraków

Błędem zarządzających bydynkiem jest wydłużanie czasokresu mycia ścian i zmywania glonów w postaci zielonych nalotów. Pozostawienie glonu na ścianie skutkuje niestety przenikaniem form żywych do wewnętrznych warstw tynku. Wniknięte głęboko zanieczyszczenia stają się wówczas niemal niemożliwe do całkowitego usunięcia. W takich przypadkach jeżeli dogłębne czyszczenie i eliminacja biologiczna zanieczyszczeń nie daje zadowalającego efektu wówczas malowanie elewacji rozwiązuje problem choć jest znacznie bardziej kosztowne.

mycie elewacji bloków mieszkalnych Kraków

Wieloletnie doświadczenie w procesach zmywania glonów i zabezpieczenia przeciwporostowego utrwala w nas przekonanie o właściwych założeniach technologicznych w przygotowaniu stosowanych przez firmę preparatów. Stosowanie technologii CLEAN-BRUK w przeciwporostowej ochronie elewacji sprawdza się od lat na ścianach budynków w całej małopolsce. Zabezpieczenie przeciw glonom stosowane było zarówno na osiedlach z wielopiętrowymi blokami mieszkalnymi oraz oczywiście domach jednorodzinnych.

zmywanie nalotu z tynku Kraków

Wszystkie ściany budynków są w inny sposób narażone na porastanie przez glony. Wynika to ze złożoności wielu czynników, mających wpływ na szybkość rozwoju form żywych. Z pewnością wpływ na zazielenienie tynku ma zbyt mała odległość krzewów, drzew i roślin od powierzchni ścian.

Czyszczenie elewacji Kraków

Także możliwość owiewania i osuszania powierzchni ma niebagatelne znaczenie. Najwięcej jednak znieczyszczeń pojawia się na północnych częściach budynków, nie osuszanych przez promienie słońca. Jeżeli zauważyli Państwo charakterystyczne naloty na elewacji swego budynku zalecamy niezwłoczny kontakt z nami pod nr Tel: 600-226-131 - pomożemy Państwu zardzić problemowi i uniknąć kosztownego malowania elewacji na najbliższe lata. Więcej na temat malowanie i zabezpieczanie elewacji w Krakowie na kolejnej stronie...

Zobacz więcej..
czyszczenie glonów ze ścian kraków

OCZYSZCZANIE FASAD Z PIASKOWCA

Clean-Bruk świadczy na terenie całego Kraju usługi oczyszczania elewacji z piaskowca. Piaskowiec, ze względu na swą estetykę, stał się w ostatnich latach popularnym materiałem budowlanym, wykorzystywanym w systemach elewacyjnych. Zarówno płyty z piaskowca szlifowanego, płytki z piaskowca ciosanego jak i łupane kamienie coraz częściej stanowią elementy wykończeniowe fasad, elewacji, ogrodzeń i ścian zewnętrznych budynków.

mycie piaskowca elewacji

Piaskowiec jest kamieniem naturalnym, a to powoduje iż spotkać można piaskowiec o różnych właściwościach, o różnym stopniu porowatości, o odmiennych twardościach i zdolności do akumulacji zanieczyszczeń.

Kraków mycie piaskowca

Stąd czyszczenie elewacji z piaskowca przeprowadza się różnymi metodami. W niektórych przypadkach skuteczne jest czyszczenie chemiczne, w niektórych ciśnieniowe, w innych strumieniowo - ścierne czyli piaskowanie.

Renowacje fasad z piaskowca Kraków

W celu ochrony piaskowca konieczne jest jego odpowiednie zabezpieczenie poprzez impregnację niezwłocznie po wbudowaniu. Jeżeli mają Państwo elewację lub ścianę z piaskowca do oczyszczenia lub zabezpieczenia prosimy o kontakt, Tel: 600-226-131 Więcej na temat czyszczenia i ochrony piaskowca na kolejnej stronie...

Zobacz więcej..
czyszczenie elewacji piaskowca kraków

MYCIE ELEWACJI Z KAMIENIA

Czyszczenie fasad i ścian wewnętrznych z kamienia naturalnego to usługa świadczona na terenie całej Polski przez firmę Clean-Bruk. Okładziny czy pełne ściany z kamienia piaskowca, dolomitu, wapienia, granitu, trawertynu, łupka etc. wymagają co pewien okres oczyszczania i konserwacji. Im mniej nasiąkliwa struktura kamienia tym odporność na wnikanie zanieczyszczeń równiez jest mniejsza. Warto jest mieć to na uwadze opracowując nowe projekty.

Mycie elewacji kamiennych w Krakowie

Nawarstwiające się przez lata zanieczyszczenia potrafią wniknąć wgłąb struktury kamienia i spoin muru. Najrozsądniej jest raz na kilka lat umyć powierzchnię kamiennej fasady i co najmniej przeprowadzić proces hydrofobizacji. Oczyszczenie kamienia, w zależności od oczekiwań inwestora, może prowadzić do różnych efektów.

Czyszczenie fasad z kamienia Małopolska

Kamień naturalny daje duże możliwości w tym zakresie, możliwe jest oczyszczenie jedynie jego powierzchni metodami wodno-strumieniowymi lub chemicznymi, które prowadzi do ogólnego odświeżenia jego wyglądu. Bardziej efektywna obróbka strumieniowo-ścierna - tak zwane piaskowanie, umożliwia odkrycie głębszych partii kamienia, które nie uległy jeszcze zanieczyszczeniu i uzyskuje się efekt całkowicie nowej zabudowy.

czyszczenie kamienia kraków

Clean-Bruk dysponuje technologią wykorzystywaną w renowacji zabytków określaną przez specjalistów jako metoda rotacyjnego mikro-strumieniowania. Metoda różni się od tradycyjnego piaskowania skutecznością i delikatnością obróbki. Jeżeli mają Państwo elewację z kamienia, mur lub ścianę wewnętrzną w budynku, która wymaga doczyszczenia lub impregnacji - prosimy o kontakt pod numerem Tel: 600-226-131

czyszczenie elewacji kamiennej kraków

RENOWACJE ŚCIAN Z CEGŁY I KLINKIERU

Clean-Bruk jako firma usługowa zajmująca się profesjonalnym doczyszczaniem i renowacją materiałów budowlanych, oferuje mycie, piaskowanie oraz hydrofobizację cegły, tj. elewacji, ścian wewnętrznych i zewnętrznych, murów i fasad. Elewacje z cegły i klinkieru są najczęściej spotykanymi wśród starszych budowli.

renowacje elewacji z cegły Małopolska

Cegła jest głównym przedstawicielem czerwonej ceramiki budowlanej. Była i jest powszechnie stosowana jako element architektury. Powszechność stosowania cegły pociąga za sobą konieczność obsługi tj. pielęgnacji tego materiału, zarówno okresowego doczyszczania jak i zabezpieczania, hydrofobizacji elewacji, fasad i ścian ceglanych wykonanych ze standardowej ceramiki i klinkieru. Właściwie zabezpieczona cegła jest w stanie przetrwać setki lat.

rewitalizacje fasad ceglanych

Obecnie zabezpieczanie jest dużo istotniejsze niż wieki temu, a powodem jest działalność człowieka, rozwój pociągnął za sobą pojawienie się agresywnych zanieczyszczeń w środowisku i atmosferze. Te zanieczyszczenia pojawiają się na powierzchni cegły w formie nawarstwiających się nagarów, przytłaczając tym samym naturalny wygląd i kolor czerwonej cegły.

odnawianie fasad z cegły Kraków

Podobnie często spotyka się zamalowania niejednokrotnie wieloma warstwami farby. Zamalowywane bywają grafitti i bohomazy oraz zabrudzenia, których nie możnbyło usunąć metodami standardowego mycia.

piaskowanie elewacji cegły kraków

Inne zanieczyszczenia jakie występują na murach i elewacjach z cegły i klinkieru to wykwity solne, w formie białych i szarych nalotów i zacieków. Wykwity są wynikiem błędów w wykonaniu ściany lub/oraz zapraw: murarskiej i fugowej.

mycie fasady cegły kraków

Usuwanie wykwitów z cegły można przeprowadzać chemicznie lub ciśnieniowo, najskuteczniejszą jednak metodą jest niskociśnieniowe piaskowanie, sodowanie, etc.

renowacja elewacji cegły kraków

Piaskowanie lub hydropiaskowanie zwane hydrościeraniem jest powszechnie stosowane do renowacji cegły ze względu na efektywność oczyszczania. Clean-Bruk dysponuje technologią ROTEC REMMERS typową do zastosowań w oczyszczaniu powierzchni delikatnych materiałów.

remonty elewacji z cegły Małopolska

Technologia ta wraz z renowacją fug i laserunkiem umożliwia przywrócenie starym ścianom całkowicie nowego wyglądu, a odpowiednia konserwacja zabezpiecza fasadę przed szkodliwym działaniem środowiska.

rewitalizacje elewacji z cegły Małopolska

Jeżeli mają Państwo ścianę z cegły do oczyszczenia, do odnowienia lub impregnacji prosimy o telefon Tel: 600-226-131 - rozwiążemy za Państwa ten problem! więcej na temat m.in... piaskowanie elewacji z cegły w małopolsce...

CZYSZCZENIE ELEWACJI Z PŁYTEK CERAMICZNYCH

W Krakowie wiele kamienic z przełomu XIX i XX wieku posiada fasady wykończone płytkami, kształtkami ceramicznymi, imitującymi cegłę. Zazwyczaj są one pokryte szkliwem, glazurą, co podnosi estetykę oraz odporność powierzchni na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Właśnie glazura na ich powierzchni uniemożliwia wnikanie zanieczyszczeń w ich głąb.

czyszczenie fasad płytek ceramicznych Małopolska

Glazurowane płytki elewacyjne spotykane na starszych kamienicach są znakomitym materiałem wykończeniowym, różnią się jednak stanem zachowania. Zdarzają się kształtki bardzo kruche i spękane, są też takie, które z powodzeniem po odczyszczeniu wyglądają jak nowe. Występują najczęściej w kolorach kremowym, białym i zielonym. Efekt czyszczenia takich płytek przedstawiony jest na załączonych zdjęciach.

Mycie fasad z płytek ceramicznych Kraków

Oczyszczanie tego rodzaju glazurowanych płytek odbywa się z zachowaniem największej staranności, aby uniknąć naruszenia szkliwa na ich powierzchni, co mogłoby skutkować obniżeniem ich odporności na warunki zewnętrzne.

Mycie elewacji z glazurowanych kształtek ceramicznych Kraków

MYCIE HAL I ELEWACJI BLASZANYCH

Czyszczenie elewacji blaszanych w przypadku hal, hangarów oraz innych budynków Clean-Bruk wykonuje metodami alpinistycznymi lub korzystając z podnośnika koszowego. Firma oferuje przygotowanie powierzchni ścian i konstrukcji do malowania, na co składają się: hydromonitoring, z usunięciem starych i zwietrzałych powłok malarskich, oczyszczenie ognisk korozji oraz odtłuszczanie.

Mycie elewacji hal małopolska

Mycie blachy elewacyjnej oraz paneli ściennych, płyt warstwowych wykonywane jest przy użyciu metod chemicznych i ciśnieniowych z wykorzystaniem gorącej wody i odpowiednich preparatów myjących.

Mycie hal Kraków

Najczęściej jednak najbardziej efektywne jest dodatkowo użycie miękkich szczotek.

Mycie elewacji blaszanych Kraków

Czyszczenie elewacji z paneli typu alucobond, alubond vel. dibond, po gruntownym myciu ciśnieniowo - chemicznym, wymaga dodatkowo końcowego mycia ręcznego, jak odbywa się to w przypadku mycia przeszkleń, zwieńczonego usuwaniemiem resztek wody okiennymi gumowymi ściągaczkami. Wysoce efektywne również bywa naniesienie wosków konserwujących w procesie podobnym do konserwacji lakieru pojazdów samochodowych.

Mycie elewacji blaszanej Izdebnik Małopolska

W przypadku wnętrz hal, magazynów etc. do czyszczenia stosuje się myjnie parowe, które ograniczają ilość użytej wody podczas prac. Jeżeli mają Państwo blaszaną fasadę do wyczyszczenia Clean-Bruk gwarantuje Państwu staysfakcję z wykonanych prac. Oprócz mycia powierzchni blaszanych, stalowych lub aluminiowych firma Clean-Bruk oferuje także piaskowanie lub sodowanie tego rodzaju powierzchni.

Czyszczenie hal i konstrukcji

Na poniższym zdjęciu ciśnieniowo - chemiczne czyszczenie elewacji hali serwisu maszyn budowlanych w Krakowie.

Czyszczenie elewacji hali w Krakowie

Zapraszamy do odwiedzenia Galerii Zdjęć z naszych realizacji. Znajdą tam Państwo również zdjęcia czyszczonej i odświeżanej kostki brukowej, czyszczonych i impregnowanych dachów etc. Jeżeli oprócz elewacji chcą Państwo odświeżyć Kostkę Brukową, doczyścić Dach lub ogrodzenie zapraszamy do skorzystania z kompleksowej usługi RABAT Gwarantowany!!!

Cennik czyszczenia i piaskowania elewacji w małopolskie -m: Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową (ewentualne rusztowania, zwyżki, podnośniki koszowe), dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu miejsca lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131 - przyjedziemy, doradzimy i rozwiążemy Twój problem!

Zapraszam do kontaktu...

CLEAN-BRUK
ul. Bukowska 13 lok 16
32-050 Skawina
Małopolska

NIP: PL9441734517
REGON: 121166149
Rachunek: Alior Bank
28-2490-0005-0000-4500-9314-7810

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce zgodnie z Polityką Prywatności