Czyszczenie Kraków

CZYSZCZENIE I IMPREGNOWANIE OGRODZEŃ Z PIASKOWCA - KRAKÓW, MAŁOPOLSKA

PIASKOWANIE NAPRAWY I IMPREGNACJA OGRODZEŃ Z PIASKOWCA

MYCIE I ZABEZPIECZANIE PIASKOWCA, MAŁOPOLSKIE

Firma Clean-Bruk ze Skawiny w Małopolsce zajmuje się profesjonalnie czyszczeniem ogrodzeń z piaskowca. Czyszczenie piaskowca przeprowadza się różnymi metodami. Wybranie metody czyszczenia każdego ogrodzenia dobrana jest indywidualnie w zależności od rodzaju zanieczyszczeń i formy wbudowanego piaskowca.

czyszczenie i naprawy ogrodzenia z piaskowca w Krakowie

W przypadku piaskowca w formie szlifowanych płyt metoda strumieniowo-ścierna może okazać się niewłaściwa, powodując uszorstnienie powierzchni, co będzie miało w efekcie wpływ na łatwiejsze nagromadzanie się zanieczyszczeń. Ogrodzenia i murki z gładkich szlifowanych płyt piaskowca firma Clean-Bruk oczyszcza metodami chemicznymi z użyciem agregatów wodno-strumieniowych. Metoda ta pozwala zachować nienaganną strukturę powierzchni po procesie czyszczenia. Jesto to relatywnie njtańsza z metod i najczęściej stosowana.

czyszczenienie i konserwacja ogrodzeń z piaskowca w Krakowie

W przypadku ogrodzeń i innych elementów architektury z piaskowca ciosanego lub popularnych niegdyś płytek o ciosanej powierzchni najefektywniejszą metodą jest piaskowanie. Metoda ta jest niezastąpiona przy obróbce miękkich i delikatnych kamieni, poprzez użycie niewielkiego ciśnienia na poziomie 1-3 bar, w porównaniu z metodą czyszczenia wysokociśnieniowego.

czyszczenienie i impregnacja ogrodzeń z piaskowca w Krakowie

Piaskowiec różni się twardością i kolorem w zależności od złoża - kamieniołomu. Twardsze odmiany piaskowca są np z okolic Lubnia w Małopolsce, "piaskowiec Bieszczadzki" z Podkarpacia lub województwa Świętokrzyskiego może znacznie różnić się kolorem i twardością.

czyszczenienie i impregnacja ogrodzeń z piaskowca w Krakowie

Mycie piaskowca w Krakowie to usługa dosyć często wykonywana przez Clean-Bruk. Ze względu na dużą popularność tego kamienia i jego walory estetyczne często widuje się rzeźby, postumenty i pomniki wykonane właśnie z piaskowca. Powodem tego jest jego miękkość i łatwość obróbki. Ma na to wpływ gęstość piaskowca, a co za tym idzie i porowatość.

czyszczenienie i konserwacja ogrodzeń z kamienia tenczyńskiego w Krakowie

Porowatość piaskowca to jednocześnie powód jego szybkiego zabrudzania się i gromadzenia wewnątrz grzybów, alg i pleśni. To jest powodem, iż piaskowiec staje się z roku na rok coraz ciemniejszy, a jego standardowe czyszczenie coraz mniej efektywne. W takich właśnie przypadkach firma Clean-Bruk służy Państwu pomocą. Doświadczenie firmy, zakres usług, metod renowacji, czyszczenia i konserwacji piaskowca, gwarantuje rozwiązanie każdego problemu z ogrodzeniem z piaskowca. Firma oferuje ewentualne naprawy konstrukcji ogrodzenia, uzupełnienie wyprawy fug, uszczelnienia i zaprawki kamienia.

piaskowanie i impregnacja ogrodzeń z piaskowca w Krakowie

W celu ochrony piaskowca i zabezpieczenia go przed zabrudzeniem zaleca się przeprowadzenie impregnacji piaskowca. Odpowiednie zaimpregnowanie piaskowca ochroni go przed wnikaniem brudu i zagnieżdżaniem się grzybów i pleśni. Jeżeli są Państwo zdecydowani na odnowienie swego ogrodzenia z piaskowca prosimy o telefon już teraz! 600-226-131. Więcej na temat piaskowania i impregnacji piaskowca...

Cennik czyszczenia ogrodzeń i impregnacji piaskowca - ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu miejsca lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131

Mapa witryny |Kontakt |Tel: 600-226-131

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.