Czyszczenie Kraków

MALOWANIE, ELEWACJI, IMPREGNACJA, PRZECIWPOROSTOWA, KONSERWACJA, MAŁOPOLSKA

MALOWANIE I IMPREGNACJA ELEWACJI KRAKÓW

Kto wykonuje Natryskowe Malowanie Elewacji w Krakowie? Jak zabezpieczać elewację - ścianę przed glonem, Kto wykonuje impregnację przeciwporostową w Krakowie? Kto zajmuje się impregnowaniem piaskowca w Małopolsce? Kto wykonuje w Krakowie AntyGraffiti? Kto mi pomoże z zabezpieczeniem fasady na wysokości? Czym impregnować klinkier ? Jaki jest cennik, ile kosztuje malowanie elewacji? Impregnacja Piaskowca, hydrofobizacja cegły - jaka firma z Małopolski się tym zajmuje? - Jeśli zadają sobie Państwo choć jedno z tych pytań - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !!! Zadzwoń już teraz!... Tel: 600-226-131 - przyjedziemy, wycenimy i rozwiążemy Twój problem! Firma CLEAN-BRUK to także usługi natryskowego malowania obiektów przemysłowych, hal i magazynów!

Malowanie elewacji

USUWANIE GLONÓW I ZIELONYCH NALOTÓW ZE ŚCIAN ELEWACYJNYCH

CLEAN-BRUK ze Skawiny oferuje Państwu swą pomoc w czyszczeniu scian elewacyjnych i zabezpieczeniu ich przed porostami oraz wilgocią. Elewacje zewnętrzne budynków są narażone na działanie coraz większych ilości zanieczyszczeń środowiska i powietrza (SMOG). Ponadto stosowanie nowoczesnych systemów dociepleń powoduje zwiększenie bezwładności cieplnej ścian, czego skutkiem jest rozwój porostów na powierzchni ścian. Te dwa czynniki w największym stopniu mają wpływ na pogorszenie się stanu elewacji.

odnawianie elewacji elewacji

CLEAN-BRUK oferuje Państwu sprawdzone rozwiązanie największego problemu elewacji, czyli porostów - glonów, alg i grzybów. CLEAN-BRUK kompleksowo rozwiązuje problem zanieczyszczonych elewacji. Począwszy od gruntownego czyszczenia elewacji, przez bieżące mycie, utrzymanie czystości, impregnację zabezpieczającą przed glonami i innymi porostami, po malowanie elewacji. Podobnie jak postępuje się z własnym samochodem, niedopuszczając do zbyt mocnego nagromadzenia się brudu, analogicznie należy postępować z elewacją. Zaniedbanie ścian zewnętrznych w większości przypadków wiąże się z koniecznością poniesienia wyższych kosztów na rewitalizację, gdzie jedynym rozwiązaniem jest malowanie elewacji.

MALOWANIE ELEWACJI

Należy mieć świadomość, iż właściwe malowanie ścian zewnętrznych budynków wymaga wcześniej również ich umycia, odgrzybienia i napraw. Przed malowaniem elewacji należy przeprowadzić inspekcję wyprawy tynkarskiej, ewentualnie usunąć odspojone, odparzone fragmenty, zaszpachlować rysy i spękania oraz uzupełnić miejscowo wyprawę.

Malowanie elewacji Kraków

Samo umycie to około 20% sumy kosztów związanych z odmalowaniem elewacji. Pozostałe 80% ceny to koszt gruntów, farb, zabezpieczeń, robocizny i in. Wynika z tego, iż około 4-5 krotne mycie elewacji kosztuje tyle, co cały proces związany z malowaniem. Gruntowne umycie elewacji, z odgrzybieniem i zabezpieczeniem przeciwporostowym pozwala opóźnić inwestycję związaną z malowaniem elewacji o około 5 lat. Istotny jest stan zachowania samego tynku, który w niektórych przypadkach po oczyszczeniu okazuje się słaby i mocno wypłukany. W takich sytuacjach nowa powłoka malarska jest niezbędna w celu wzmocnienia wyprawy, podniesienia jej odporności na działanie warunków atmosferycznych. Nowoczesne silikonowe farby elewacyjne znakomicie hydrofobizują elewację, mostkują niewielkie rysy a co najważniejsze - elewacja wygląda jak nowa.

Malowanie elewacji Małopolska

Przykład pomalowania elewacji bloku na jednym z krakowskich osiedli, wcześniej mycie i odgrzybianie -

Malowanie elewacji

Na poniższym zdjęciu przykład wyczyszczenia i malowania elewacji jednego z bloków w Skawinie w Małopolsce. Prace wykonano w dostępie linowym, prace obejmowały: czyszczenie elewacji, usunięcie graffiti, odgrzybianie elewacji, zaprawki - uzupełnienia wyprawy tynkarskiej, gruntowanie oraz malowanie elewacji w technologii natrysku hydrodynamicznego.

Malowanie elewacji w Skawinie

Zdażają się często przypadki zanieczyszczeń elewacji, które mimo usilnych działań, łączenia specjalistycznych preparatów, gorącej wody, pary, nie dają się usunąć, wówczas jedynym sensownym rozwiązaniem jest malowanie. CLEAN-BRUK maluje elewacje głównie profesjonalnymi agregatami malarskimi - metodami natrysku hydrodynamicznego Airless.

Malowanie elewacji Małopolska
Zapraszamy do kontaktu w przypadku zainteresowania przedstawioną ofertą lub malowaniem elewacji w Krakowie nr tel: 600-226-131.
Tysiące metrów kwadratowych Doświadczenia, własna baza sprzętowa oraz zespół profesjonalistów gwarantuje Państwu pełną satysfakcję.

Malowanie elewacjiw Krakowie

HYDRODYNAMICZNE MALOWANIE NATRYSKOWE

Firma CLEAN-BRUK oprócz malowania elewacji, malowania dachów i ogrodzeń świadczy także usługi hydrodynamicznego malowania natryskowego obiektów przemysłowych jak hale czy magazyny. Doświadczenie oraz posiadana baza sprzętowa pozwala na wysoką wydajność przy zachowaniu najwyższych reżimów jakościowych. Zdjęcie poniższe przedstawia Malowanie hal przemysłowych w Krakowie

Malowanie natryskowe hal i magazynów w Krakowie

ZABEZPIECZENIE PRZECIW ZIELONYM NALOTOM NA ELEWACJI

W celu wydłużenia czasookresu oczyszczania elewacji, która nie wymaga malowania, zaleca się zabezpieczenie przeciwporostowe umytych ścian. Zabezpieczenie takie znacznie wydłuża okres do kolejnego porostu przez glony, w stosunku do powierzchni niezabezpieczonych. Stosowane przez CLEAN-BRUK preparaty sprawdzają się od lat na małopolskich elewacjach bloków wielorodzinnych, domów jednorodzinnych i innych zabudowaniach.

ochrona elewacji przed porostami

IMPREGNOWANIE ELEWACJI Z PIASKOWCA I KAMIENIA NATURALNEGO

Clean-Bruk świadczy na terenie całego Kraju usługi oczyszczania i zabezpieczania elewacji z piaskowca i pozostałego kamienia naturalnego jak dolomit, wpień, granit. Przez wzgląd na strukturę piaskowiec jest bardzo podatny na wgłebne zabrudzenie. Porowatość kamienia to otwarta droga dla zanieczyszczeń i grzybów oraz wilgoci w murze lub innej zabudowie. Chcąc zachować na dłużej estetyczny wygląd powierzchni kamienia wskazana jest jego impregnacja prepratami dobranymi typowo do charakteru zabudowy, jaką piaskowaiec, czy inny kamiń stanowi. Należy zwróciś uwagę na to, aby zabudowany kamień był chroniony przed działaniem wilgoci i zanieczyszczeń, w miarę możliwości od samego początku. Taka konserwacja pozwli cieszyć się nienagannym wyglądem kamienia przez kolejne lata.

Konserwacja elewacji

CLEAN-BRUK gwarantuje Państwu fachowe doradztwo i solidnie wykonane usługi. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu "Święty spokój" Jeżeli mają Państwo elewację lub inną zabudowę z piaskowca do zabezpieczenia, impregnacji - prosimy o kontakt, tel: 600-226-131. Więcej na temat czyszczenia i ochrony piaskowca na kolejnej stronie...

HYDROFOBIZACJA ELEWACJI Z CEGŁY, IMPREGNACJA

Zabezpieczanie cegły przed działaniem warunków atmosferycznych i szkodliwych czynników zachowuje nie tylko estetyczny wygląd budowli, ale również podnosi jej trwałość. Impregnacja cegły oprócz nadania właściwości hydrofobowych dodatkowo może ożywić jej kolorystykę. W zależności od charakteru budowli, użytego rodzaju cegły, jej kolorystyki oraz warunków otoczenia dobiera się odpowiedni preparat, który w pełni powinien zabezpieczyć cegłę i ułatwić jej utrzymanie w nienagannym porządku. Wiele ogólnie dostępnych preparatów jedynie z nazwy nadaje się do właściwego zabezpieczenia cegieł. Szeroka wiedza z zakresu technologii materiałów budowlanych, technologii ceramiki i szkła oraz znajomość tematu ochrony budowli umożliwiają w pełni profesjonalne podejście do tematu impregnacji cegły i zabezpieczenia budowli. Clean-Bruk oprócz przedmiotowej wiedzy dysponuje bazą sprzętową wykorzystywaną przy pracach renowacyjnych zabytków architektury. Więc jeśli stanęli Państwo przed konicznością renowacji zabudowy ze starej cegły i jej ochrony zapraszmy do kontaktu - nasz telefon 600-226-131 więcej na temat... czyszczenie i zabezpieczanie cegły w Małopolsce...

Jeżeli chcą Państwo odnowić Kostkę Brukową, umyć Dach lub ogrodzenie zapraszamy do skorzystania z kompleksowej usługi - RABAT Gwarantowany!!!

Cennik malowania elewacji w Krakowie: Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową (ewentualne rusztowania, zwyżki, podnośniki koszowe), dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu miejsca lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131- przyjedziemy, doradzimy i rozwiążemy Twój problem!

Mapa witryny |Kontakt |Tel: 600-226-131

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.