Czyszczenie Kraków

IMPREGNOWANIE OGRODZEŃ - MAŁOPOLSKA

IMPREGNACJA KAMIENIA, PIASKOWCA, CEGŁY, KLINKIERU, KRAKÓW, SKAWINA

IMPREGNOWANIE OGRODZEŃ I ZABEZPIECZANIE ANTYGRAFFITI, MAŁOPOLSKIE

CLEAN-BRUK to Firma usługowa ze Skawiny k/ Krakowa zajmująca się m.in. czyszczeniem i impregnacją ogrodzeń na terenie całej Polski. Impregnacja kamienia ogrodzeniowego, którym często jest piaskowiec lub pochodne kamienia wapiennego pozwala zachować świeży wygląd ogrodzenia na wiele lat. W przypadku braku zabezpieczenia zanieczyszczenia atmosferyczne, sole odladzające oraz mróz w zimie mogą powodować szybkie pogarszanie się stanu ogrodzenia i utratę jego estetyki. Ogrodzenie może, w zależności od skały, ulegać bądź łuszczeniu się bądź porastaniu przez algi, glony i grzyby, jak ma to miejsce w przypadku piaskowca oraz betonu łupanego, daszków i słupków ogrodzeniowych. Impregnacja zapewni ochronę i ułatwi wiosenne czyszczenie ogrodzenia bez uszkodzeń lub kosztownej obróbki strumieniowo ściernej. Podobnie ma się sprawa w przypadku ogrodzeń wykonanych z klinkieru. W przypadku odpowiednio zabezpieczonej powierzchni cegły klinkierowej ewentualnie pojawiające się wykwity wypływające z zaprawy fugowej pozostaną na powierzchni impregnatu a nie wnikną w cegłę.

Gdy na ogrodzeniu sąsiada pojawi się GRAFFITI proponujemy nie czekać, aż spotka to Państwa, lecz zadzwonić czym prędzej na numer 600-226-131 i poprosić o zabezpieczenie AntyGraffiti.

zabezpieczanie ogrodzeń w małopolsce

Cennik impregnacji i zabezpieczania Antygraffiti ogrodzeń - ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu miejsca lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131

Mapa witryny |Kontakt |Tel: 600-226-131

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.