Zadzwoń do nas Napisz do nas

CZYSZCZENIE MYCIE PIASKOWANIE MALOWANIE i IMPREGNACJA OGRODZEŃ KRAKÓW MAŁOPOLSKA

MYCIE I REMONTY OGRODZEŃ KRAKÓW

Clean-Bruk ze Skawiny z okolic Krakowa, jako firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie czyszczenia, zabezpieczania i konserwacji tj. impregnowania i malowania, różnego rodzaju ogrodzeń w ofercie posiada pełną gamę usług związanych z renowacją ogrodzeń. W zakres oferty wchodzą również naprawy, uszczelnienia, uzupełnienia fug itd.

mycie ogrodzeń z kamienia Kraków

Clean-Bruk posiada wieloletnie doświadczenie w pracach: czyszczenie i malowanie ogrodzeń betonowych, naprawy ogrodzeń z kamienia, czyszczenie i impregnacja piaskowca, mycie i zabezpieczanie cegły i klinkieru, doczyszczanie i hydro - piaskowanie ogrodzeń wykonanych z różnych materiałów budowlanych. Czyszczenie i usuwanie bliałych wykwitów, nalotów z ogrodzeń, usuwanie graffiti oraz zabezpieczanie przed bohomazami tzw Antygraffiti. Jeżeli mają Państwo problem z ogrodzeniem prosimy o Kontakt Już Teraz!! Tel: 600-226-131

mycie ogrodzeń Kraków

CZYSZCZENIE OGRODZEŃ, MALOWANIE W MAŁOPOLSCE

Ogrodzenie posesji jest główną barierą powstrzymującą niechcianych gości. Stanowi barierę nie tylko przed nieznajomymi, ale także przed błąkającymi się zwierzętami. Ma chronić naszą prywatność, stanowiąc jednocześnie wizytówkę naszej posesji i nas samych.

mycie ogrodzeń w Krakowie

Niestety ogrodzenia jako pierwsze wychwytują zanieczyszczenia tworzące się w ruchu ulicznym i drogowym. Spotyka się często piękne ogrodzenia z piaskowca, kamienia naturalnego, cegły klinkierowej czy betonu łupanego, które w pierwszej kolejności tracą blask. Jeżeli ogrodzenie wymaga odświeżenia, prosimy o kontakt Tel: 600-226-131, pomożemy uporać się z tym problemem i doradzimy jak najlepiej zabezpieczyć ogrodzenie na kolejne lata.

czyszczenie i malowanie ogrodzeń Kraków

W przypadku ogrodzeń otoczonych przez zieleń i wysokie drzewa najczęstszym czynnikiem zanieczyszczającym są osadzające się lepkie soki i żywice. Do nich następnie przykleja się kurz i ogrodzenie w ciągu kliku lat wygląda na mocno zaniedbane.

mycie i impregnacja klinkieru Kraków

W przypadku nieodpowiedniego zaprojektowania ogrodzenia często pojawiają się czarne lub ciemne zacieki, które powstają w wyniku spłukiwania brudu z górnych partii ogrodzenia lub zastosowania nieodpowiednich, rdzewiejących części konstrukcyjnych. Kolejną zmorą są białe naloty, ogrodzenia stanowią również pole do popisu graficiarzy - z każdym wypadku CLEAN-BRUK ma sprawdzone rozwiązanie.

CZYSZCZENIE OGRODZENIA Z CEGŁY, KLINKIERU

Czyszczenie ogrodzeń z cegły klinkierowej lub okładzin klinkierowych wiąże się zazwyczaj z usuwaniem z ich powierzchni wykwitów solnych, wykwitów wapiennych, wyglądających jak białe naloty lub zacieki. Wykwity powstają w wyniku błędów technologicznych wykonywania zaprawy murarskiej lub fugowej.

czyszczenie ogrodzeń z cegły Kraków

Zmywanie białych nalotów z cegły głównie wykonuje się chemicznie, można rónież posłużyć się metodami mycia wysoko-ciśnieniowego wodą lub niskociśnieniowym piaskowaniem. Piaskowanie cegły jest z powodzeniem stosowaną techniką doczyszczania i renowacji ogrodzeń i murów. W Krakowie wiele z zabytkowych... ...więcej... o czyszczeniu ogrodzeń z cegły i klinkieru w Krakowie, Małopolsce...

Zobacz więcej..

CZYSZCZENIE I IMPREGNACJA OGRODZEŃ Z KAMIENIA

Firma usługowa Clean-Bruk ze Skawiny zajmuje się również czyszczeniem kamienia naturalnego. Ogrodzenia lub podmurówki w rejonie Krakowa i Małopolski stawiane były z wapienia tzw. "kamienia tynieckiego", piaskowca, dolomitu itp.

czyszczenie i malowanie ogrodzeń Kraków

Czyszczenie różnego rodzaju kamieni wymaga stosowania różnych sposobów i technologii doczyszczania, od oczyszczania chemicznego, poprzez mycie ciśnieniowe, po piaskowanie. Każdy kamień różni się swą budową i pochodzeniem, każdy wbudowany w ogrodzenie, narażony jest na innego rodzaju zanieczyszczenie, stąd sposoby czyszczenia muszą być dobierane indywidualnie w każdym przypadku. więcej... o czyszczeniu i piaskowaniu ogrodzeń z kamienia w małopolskie....

Zobacz więcej..

CZYSZCZENIE I IMPREGNOWANIE OGRODZEŃ Z PIASKOWCA

Usługi czyszczenia piaskowca w Krakowie w Małopolsce firma Clean-Bruk świadczy już od 2006 roku. Efekty zazwyczaj zaskakują nawet inwestorów.

czyszczenie i konserwacja ogrodzeń z płytek piaskowca Kraków
Ogrodzenia z piaskowca czyszczone na początku były metodami chemicznymi i ciśnieniowymi, natomiast obecnie stosujemy metody bardziej efektywnego oczyszczania strumieniowo - ściernego.

czyszczenie i konserwacja ogrodzeń z płytek piaskowca Kraków

Metody piaskowania stosowane przez firmę Clean-Bruk są tak delikatne dla kamienia, że dopuszcza się je do renowacji obiektów zabytkowych. Nie w każdym przypadku ogrodzenie z piaskowca czyszczone jest w ten sam sposób. Piaskowiec ma różną gęstość i twardość, a przez to i sposób rewitalizacji jest różny w różnych przypadkach... więcej o czyszczeniu, piaskowaniu i impregnowaniu ogrodzeń z piaskowca...

Zobacz więcej..

CZYSZCZENIE I MALOWANIE OGRODZEŃ BETONOWYCH

Ogrodzenia betonowe zamieszczone na poniższym zdjęciu przedstawiają jeden z najpopularniejszych systemów ogrodzeń betonowych. Składają się na niego zbrojene płyty betonowe oraz słupki z betonu. Od kilku lat w Polsce buduje się ogrodzenia z betonu łupanego oraz architektonicznego. Każde z tych ogrodzeń jest wykonane z betonu, lecz nie każde z nich można oczyszczać w ten sam sposób.

malowanie ogrodzeń w Krakowie

Czyszczenie płyt betonowych wszechobecnych w małopolsce, wykonuje się ciśnieniowo a maluje odpowiednimi farbami. Czyszczenie ogrodzeń murowanych z betonu łupanego wykonuje się już innymi metodami podobnie jak czyszczenie, a raczej mycie betonu architektonicznego, wbudowanego jako ogrodzenie. ...więcej...o czyszczeniu i zabezpieczaniu ogrodzeń z betonu w Małopolsce...

Zobacz więcej..

PIASKOWANIE OGRODZEŃ Z KAMIENIA

Oczyszczanie kamienia naturalnego metodą piaskowania jest czasami jedyną efektywną metodą doczyszczania ogrodzeń. W Małopolsce usługi piaskowania świadczy również firma CLEAN-BRUK. Piaskowanie generalnie zwane jest oczyszczaniem strumieniowo - ściernym, czasem w osnowie wody hydropiaskowaniem.

czyszczenie ogrodzeń z kamienia Kraków

Niektórzy mylą jednak piaskowanie na mokro nisko i wysokociśnieniowe, niemniej rzeczywiście w obu przypadkuch mamy do czynienia z hydro-piaskowaniem. Piaskowanie niskociśnieniowe to metoda, która znakomicie sprawdza się przy czyszczyszczeniu piaskowca, granitu, wapieni i dolomitów oraz innych kamieni stosowanych do wznoszenia podmurówek i pełnych ogrodzeń. ...więcej...piaskowanie ogrodzeń w całym Kraju....

Zobacz więcej..

CZYSZCZENIE I MALOWANIE OGRODZEŃ Z DREWNA

Firma Clean-Bruk wykonuje remonty i renowacje ogrodzeń drewnianych, począwszy od czyszczenia, poprzez wymianę uszkodzonych elementów po konserwację drewna i pozostałych elementów składowych ogrodzenia. Na poniższym zdjęciu realizacja z okolic Krakowa: Czyszczenie słupków betonowych i podmurówki, czyszczenie elementów drewnianych przęseł i bramy, malowanie betonowych słupków i podmurówek elewacyjną farbą silikonową oraz malowanie elementów drewnianych bramy i przęseł lazurą ochronną w kolorze Palisander ciemny.

Czyszczenie i malowanie ogrodzeń drewnianych

Poniżej renowacja bramy wjazdowej i furtki: demontaż drewnianych elementów bramy, czyszczenie drewna, czyszczenie konstrukcji stalowej i ognisk korozji, malowanie desek oraz konstrukcji stalowej bramy i furtki, skręcenie poszczególnych elementów.

malowanie ogrodzeń betonowych Kraków

Poniżej wycięcie przerastającej przez ogrodzenie zieleni, czyszczenie ogrodzenia, malowanie desek i konstrukcji ochronną lazurą do drewna.

malowanie ogrodzeń drewnianych Kraków

Poniżej odnowienie ogrodzenia kamienno-drewnianego; czyszczenie słupków i podmurówki kamiennej, czyszczenie drewnianych elementów ogrodzenia, impregnacja kamiennej części ogrodzenia, malowanie drewna barwnym impregnatem.

Odnawianie ogrodzeń Kraków

Poniżej odświeżenie ogrodzenia: czyszczenie bloczków betonu łupanego typu Joniec, czyszczenie drewnianych balasek z późniejszym malowaniem impregnatem do drewna w kolorze palisander ciemny; konserwacja betonowej części ogrodzenia typu Joniec impregnatem hydrofobizującym do betonu.

Mycie i malowanie ogrodzeń w okolicach Krakowa

IMPREGNOWANIE OGRODZEŃ

Firma Clean-Bruk ze Skawiny świadczy usługi impregnacji ogrodzeń z kamienia, cegły, betonu, piaskowca, granitu etc. Impregnowanie kamienia ogrodzeniowego jest bardzo istotnym elementem wykonania ogrodzenia, które ma służyć wiele lat lub dekad. Impregnowanie kamienia, cegły klinkierowej lub granitu wydaje się z początku zbędne, jednak po kilku latach, podczas pierwszych prób odczyszczenia ogrodzenia, które nie zostało wcześniej zabezpieczone, widzimy jak wielkie to ma znaczenie. Brak zabezpieczenia ogrodzenia powoduje wnikanie zabrudzeń wgłąb piaskowca, kamienia, betonu. Oczyszczanie jedynie w niewielkim stopniu może usunąć wgłęgne zabrudzenia. W przypadku ogrodzeń z piaskowca najczęstszym problemem jest rozwój grzybów. Impregnowanie ogrodzeń czy to w Krakowie czy też na wsi, gdzieś pod lasem, jest tak samo istotne i zapobiega powolnej destrukcji... ...więcej... o impregnacji ogrodzeń na terenie całego Kraju...

Zobacz więcej..

Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu miejsca lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131

Zapraszam do kontaktu...

CLEAN-BRUK
ul. Bukowska 13 lok 16
32-050 Skawina
Małopolska

NIP: PL9441734517
REGON: 121166149
Rachunek: Alior Bank
28-2490-0005-0000-4500-9314-7810

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce zgodnie z Polityką Prywatności