Czyszczenie Kraków

PIASKOWANIE, DREWNA, POSTARZANIE, MAŁOPOLSKA

SPECJALISTYCZNE OCZYSZCZANIE DREWNA, SODOWANIE, KRAKÓW, SKAWINA, CAŁY KRAJ

OCZYSZCZANIE WYROBÓW DREWNIANYCH

Czym oczyścić drewno? Jak postarza się drewno? Jaka firma zajmuje się piaskowaniem drewna w Krakowie? W jaki sposób oczyścić drewniane stropy? Jak pogłębić słoje w drewnie? Jak odnowić drewnianą elewację? - Jeżeli zadali sobie Państwo podobne pytanie - ta strona przedstawia rozwiązanie tym i im podobnym problemom. Dokładniej ujmując przedstawia możliwości firmy Clean-Bruk w zakresie odnowy, czyszczenia, malowania, konserwacji i zabezpieczania wyrobów drewnianych.

Zarówno jeśli chodzi o domy z bala:

oczyszczanie domów z bala Kraków

jak i o inne elementy architektury drewnianej:

oczyszczanie i piaskowanie drewna Kraków

Bez względu czy chodzi o drewno konstrukcyjne jak bale i belki stropowe, boazerię jak deski podłogowe, deski tarasowe, drewniane elementy wykończenia wnętrz i elewacje drewniane w postaci bali i desek - wszystkie te wyroby firma usługowa Clean-Bruk ze Skawiny z powodzeniem pomoże doczyścić i odnowić.

USUWANIE POWŁOK MALARSKICH Z DREWNA

usuwanie powłok lakierniczych z drewna Kraków

Malowanie wyrobów z drewna, farbami tworzącymi powłoki, chroni ten materiał przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych mających charakter destrukcyjny. Malowanie takie przyczynia się jednak tym samym do zmiany wyglądu i nadania drewnu charakteru tworzywa sztucznego. Kolejne malowanie odświeża wygląd przedmiotu ale jeszcze bardziej maskuje niepowtarzalny wygląd tego materiału. Coraz częściej Clean-Bruk spotyka się ze zleceniami mającymi na celu zdjęcie wszystkich powłok lakierniczych i starych farb aby odkryć indywidualny rysunek słojów.

ODŚWIEŻANIE ELEWACJI DREWNIANYCH

Renowacja elewacji domów z drewna Kraków

Firma usługowa Clean-Bruk oferuje Państwu pomoc w renowaacji elewacji drewnianych, zarówno czyszczeniu jak i konserwacji.

piaskowanie elewacji z drewna Kraków

W przypadku elewacji drewnianych narażonych na działanie silnych promieni słonecznych i niewystarczająco zabezpieczonych przed działaniem promieni UV, pojawia się problem nadmiernego wysuszania drewna i przyniszczenia przez silne promienie słoneczne. Drewno wówczas zmienia kolor na ciemny, przypalony brąz, a słoje się pogłębiają. W takim przypadku firma Clean-Bruk również znajduje rozwiązanie i przywraca świeży wygląd elewacji.

POSTARZANIE WYROBÓW DREWNIANYCH

strukturyzacja drewna Kraków

Drewno towarzysząc człowiekowi na codzień, przeżywało swe upadki i wzloty, czasem było wyśmiewane a kiedy indziej pożądane. Obecnie ponownie wraca do łask jako niezastąpiony, surowiec do budowy domów, mebli i przedmiotów natury użytkowej. Co więcej, z premedytacją nadaje się drewnu charakter rustykalny i wygląd, nadszarpniętego upływem czasu. Mowa tu o postarzaniu drewna, zwanym również strukturyzowniem a zwyczajnie chodzi tu o pogłębienie słoi i uwypukleniu naturalnego rysunku struktury drewna. Wyrób drewniany nie jest już zwykłą, płaską deską - przedstawiony jest w modnej formie 3D. Postarzać można zarówno meble, stolarkę drzwiową jak i sufity wraz z belkami stropowymi.

PIASKOWANIE SUFITÓW Z DESEK

czyszczenie drewna Kraków

Oferowana przez Clean-Bruk technologia umożliwia usunięcie starych warstw lakierów i farb z boazerii i stropów drewnianych.

odświeżanie drewna Kraków

Stropy drewniane zakrywane niegdyś warstwami tynków, farb, lakierów lub zabudowywane i zasłaniane płytami gipsowymi dziś przeżywają drugą młodość. Jeżeli poszukują Państwo firmy z małopolski, która oferuje usługi w zakresie renowacji, malowania drewna lub czyszczenia i olejowania tarasów drewnianych - zapraszamy do kontaktu. Więcej na temat czyszczenia i konserwacji drewna, oferowanych przez firmę Clean-Bruk znajdą Państwo na kolejnej podstronie: CZYSZCZENIE, OLEJOWANIE i MALOWANIE DREWNA.

Więcej na temat czyszczenia i konserwacji oraz malowania drewna, usług oferowanych przez firmę Clean-Bruk znajdą Państwo na kolejnej podstronie: CZYSZCZENIE, PIASKOWANIE i MALOWANIE DREWNA. Zapraszamy również do odwiedzenia GALERII ZDJĘĆ z naszych realizacji. Oprócz zdjęć z renowacji elewacji drewnianych znajdą tam Państwo również zdjęcia czyszczonych elewacji i sufitów oraz czyszczonych i malowanych dachów etc. Jeżeli dodatkowo zdecydują się Państwo na Czyszczenie Dachu, Odświeżenie ogrodzenia lub Mycie Bruku - gwarantujemy RABAT!!!

Cennik piaskowania, oczyszczania, strukturyzacji oraz konserwacji drewna - Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu miejsca lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131

Mapa witryny |Kontakt |Tel: 600-226-131

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce zgodnie z Polityką Prywatności