Czyszczenie Kraków

PIASKOWANIE OGRODZEŃ Z KAMIENIA - MAŁOPOLSKA

OCZYSZCZANIE STRUMIENIOWO-ŚCIERNE KAMIENIA OGRODZENIOWEGO KRAKÓW

PIASKOWANIE I HYDROPIASKOWANIE OGRODZEŃ Z KAMIENIA, MAŁOPOLSKIE

Clean-Bruk ze Skawiny k/ Krakowa to firma usługowa działająca na terenie nie tylko Krakowa i okolic Małopolski ale także całego Kraju. Zajmuje się oczyszczaniem kamienia naturalnego metodą sodowania, piaskowania niskociśnieniowego i hydropiaskowania. Poniższe zdjęcie przedstawia delikatne doczyszczanie ogrodzenia obłożonego kamiennymi płytkami z piaskowca.

hydropiaskowanie ogrodzeń z kamienia w Małopolsce

Piaskowanie w osnowie wodnej zwane hydro - piaskowaniem znajduje jakie stosuje firma Clean-Bruk jest oczyszczaniem delikatnym, bezpiecznym dla powierzchni. Stosowane ciśnienie w tej metodzie to rząd 2-4 bar co pozwala na zastosowanie tej metody w przypadku doczyszczania zarówno twardych jak i bardzo miękkich materiałów.

piaskowanie ogrodzeń z kamienia w Małopolsce

Technologie oczyszczania stosowane przez firmę Clean-Bruk można z powodzeniem zastosować do prac typu: piaskowanie kamienia wapiennego, piaskowanie granitu, piaskowanie piaskowca i wiele innych. Metoda ta pozwala odnowić ogrodzenie do stanu pierwotnego. Na poniższym zdjęciu realizacja: czyszczenie ogrodzenia z płytek ciosanych piaskowca białego -

piaskowanie ogrodzenia z kamienia w okolicach Krakowa

Poza powszechnie nazywanym piaskowaniem firma Clean-Bruk oferuje również oczyszczanie sodą, tak zwane sodowanie. Jest to również technologia strumieniowo-ścierna tożsama z piaskowaniem, różnica tkwi jedynie w użytym medium ściernym, gdzie używa się zamiast piasku sodę. Sodowanie przez wzgląd na droższe medium czyszczące jest technologią bardziej kosztowną, lecz to inwestor również decyduje o wyborze technologii.

piaskowanie ogrodzenia z białych płytek piaskowca w okolicach Krakowa

Hydropiaskowanie jest metodą, w której oprócz strumienia powietrza i ścierniwa dodawana jest woda pod ciśnieniem kilkudziesięciu bar, wzmacniając efekt czyszczenia oraz ograniczająca zapylenie, charakterystyczne dla piaskowania na sucho. Sprawdza się przy pracach renowacyjnych ogrodzeń, pomników i postumentów, elementów ozdobnych i sztukaterii na elewacji. Poniżej przykład oczyszczonego ogrodzenia z kamienia.

piaskowanie ogrodzenia z białych płytek piaskowca w okolicach Krakowa

Oczyszczenie fontanny czy grobowca z kamienia naturalnego nie stwarza dla tych technologii najmniejszego trudu. Jeżeli pragną Państwo oczyścić swoje ogrodzenie z piaskowca lub innego kamienia prosimy dzwonić już teraz! tel: 600-226-131! Więcej o piaskowaniu kamienia, piaskowca...

Cennik piaskowania i hydropiaskowania ogrodzeń z kamienia - ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu miejsca lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131

Mapa witryny |Kontakt |Tel: 600-226-131

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.