Czyszczenie Kraków

ZMYWANIE FARBY I GRAFFITI Z KOSTKI BRUKOWEJ KRAKÓW

USUWANIE GRAFFITI Z KOSTKI BRUKOWEJ, ZMYWANIE FARBY Z BRUKU

USUWANIE ROZLANEJ FARBY Z KOSTKI BRUKOWEJ

Usuwanie graffiti, zamalowań, plam, oznakowań poziomych, rozlewisk i zacieków z różnych rodzajów farb i lakierów z kostki brukowej to prawdziwe wyzwanie dla firm zajmujących się jej doczyszczaniem. Na poniższym zdjęciu efekt usuwania rozlanej i rozjeżdżonej przez samochody farby z kostki brukowej. Zastosowano połączenie metody chemicznej i wysokociśnieniowej.

zmywanie rozlanej farby z kostki brukowej
Firma Clean-Bruk pomoże Państwu w doczyszczeniu również takich zabrudzeń. Do czyszczenia stosujemy metody chemiczne i wysokociśnieniowe, wspomagając się piaskowaniem.

usuwanie graffiti z betonowej kostki brukowej

Na zdjęciu efekt czyszczenia kostki po pracach elewacyjnych, gdzie po pracach tynkarsko - malarskich kostka pozostała zaplamiona farbą elewacyjną. Firma Clean-Bruk ze Skawiny koło Krakowa wykonała metodami chemiczno ciśnieniowymi czyszczenie kostki z farb i innych zaplamień.

usuwanie farby elewacyjnej z betonowej kostki brukowej

Poniżej widoczny efekt czyszczenia plam rozlanej farby na kostce brukowej, rozjeżdżonej przez samochody.

usuwanie rozlanej farby z kostki brukowej

Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu miejsca lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131

Mapa witryny |Kontakt |Tel: 600-226-131

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.