Czyszczenie Kraków

USUWANIE KLEJU Z KOSTKI BRUKOWEJ KRAKÓW

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ Z ZABRUDZEŃ KLEJAMI

ZMYWANIE KLEJU DO KLEJENIA PLAKATÓW BILBORDÓW, MAŁOPOLSKIE

Firma usługowa Clean-Bruk z okolic Krakowa w Małopolsce oferuje specjalistyczne mycie i doczyszczenie kostki brukowej. Firma świadczy usługi na terenie całego Kraju. Mimo lokalizacji firmy na południu Polski, zdażają się zlecenia nawet znad Bałtyku. Zdażają się dziwne zlecenia, pomiędzy nimi zdażyło się firmie usuwanie nacieczeń, plam z kleju polimerowego stosowanego do przyklejania plakatów reklamowych na bilbordach. Wielkrotne naklejanie plakatów i brak zabezpieczenia kostki brukowej na poziomie gruntu, spowodowały wielowarstowe zanieczyszczenie chodnika pod bilbordem. Jeżeli stanęli Państwo przed podobnym problemem zapraszamy do kontaktu już teraz tel: 600-226-131!

zmywanie kleju z kostki brukowej

Cennik usuwania plam kleju z kostki brukowej - Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o staranną charakterystykę miejsca i obiektu z uwzględnieniem ilości metrów kwadratowych i miejscowości w jakiej się znajduje. cofnij....

Mapa witryny |Kontakt |Tel: 600-226-131

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.