Czyszczenie Kraków

USUWANIE LEPIKU Z KOSTKI BRUKOWEJ KRAKÓW MAŁOPOLSKA

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ Z ZABRUDZEŃ ASFALTOWYCH

ZMYWANIE EMULSJI ASFALTOWEJ, SMOŁY, LEPIKU

Firma usługowa Clean-Bruk ze Skawiny k/ Krakowa w Małopolsce zajmuje się czyszczeniem kostki brukowej między innymi z takich zabrudzeń jak smoła, lepik, asfalt czy emulsja asfaltowa. Nie stanowią one problemu dla doświadczonego zespołu, wspieranego przez profesjonalną chemię i sprzęt czyszczący. Zlecenia usuwania lepiku z kostki brukowej wykonujemy na terenie całego Kraju. Jeżeli stanęli Państwo przed podobnym problemem zapraszamy do kontaktu już teraz tel: 600-226-131!

zmywanie lepiku i smoły z kostki brukowej

Cennik usuwania lepiku, smoły z kostki brukowej - Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu miejsca lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131

Mapa witryny |Kontakt |Tel: 600-226-131

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.