Czyszczenie Kraków

USUWANIE MCHU i TRAWY Z KOSTKI BRUKOWEJ MAŁOPOLSKA

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ Z MCHÓW, TRAWY i CHWASTÓW

USUWANIE TRAWY Z BRUKU

Firma Clean-Bruk ze Skawiny koło Krakowa najczęściej spotyka się z koniecznością usuwania mchu z fug kostki brukowej, przerastających chwastów i trawy. Usuwanie mchu i chwastów firma wykonuje agregatami wodno-strumieniowymi ze znakomitym efektem.

Poniższa fotografia przedstawia efekt mycia kostki brukowej wraz z usunięciem trawy, mchu i chwastów na posesji w okolicy Krakowa:

Mycie kostki brukowej z usuwaniem chwastów i mchu w okolicach Krakowa

Zdjęcie przedstawia efekt wyczyszczenia kostki brukowej oraz pozbycia się mchu ze szczelin:

usuwanie mchu z chodników

Kostka brukowa, chodniki i podjazdy wyglądają wówczas jak świeżo ułożone, bez porostów, mchu i trawy, wyrastających z fug, szczelin pomiędzy kostkami. Jeżeli dręczy Pańśtwa problem przerastającej zieleni na kostce brukowej prosimy teraz! o kontakt pod numer Tel: 600-226-131 - pomożemy usunąć mech w bardzo krótkim czasie!

Zdjęcie przedstawia efekt wyczyszczenia kostki brukowej z mchu, i wyrośniętej trawy na kostce brukowej:

usuwanie mchu z chodników

Zdjęcie przedstawia efekt wyczyszczenia kostki brukowej z mchu, chwastów, przerastającej trawy i zielonych porostów - glonów w Krakowie:

usuwanie mchu i chwastów z chodników w Krakowie

Istnieje sposób na mech i chwasty na kostce brukowej! Jeżeli chcą Państwo pozbyć się mchu i chwastów z kostki brukowej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dotyczącą fugowania nawierzchni trwałą spoiną, odporną na warunki atmosferyczne oraz mycie ciśnieniowe. WIĘCEJ na temat FUGOWANIA i SPOINOWANIA KOSTKI BRUKOWEJ ...

Cennik usuwania mchu - Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się ilość koniecznych materiałów, niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu miejsca lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131

Mapa witryny |Kontakt |Tel: 600-226-131

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.