Czyszczenie Kraków

USUWANIE GUMY Z OPON Z KOSTKI BRUKOWEJ KRAKÓW MAŁOPOLSKA

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ ZE ŚLADÓW OPON

ZMYWANIE ŚLADÓW PO OPONACH

Firma usługowa Clean-Bruk ze Skawiny świadczy usługi usuwania śladów po oponach samochodowych, wózków widłowych i innnych pojazdów z powierzchni parkingów wykonanych z kostki brukowej, betonu, wylewki, posadzki, etc. Z tego rodzaju problemami borykają się głównie duże centra handlowe, posiadające parkingi zewnętrzne. Na zdjęciu usuwanie śladów opon po drifcie na parkingu centrum handlowego Bonarka w Krakowie.

usuwanie śladów opon po paleniu gumy z kostki brukowej w Krakowie
Ślady opon pogarszają estetykę podjazdu, tym bardziej gdy kostka jest w jasnych kolorach, podobnie na powierzchni posadzki. Większym problemem jest pozostałość po tzw. "paleniu gumy" gdzie guma dodatkowo wtapia się w porowatą strukturę betonu. Na zdjęciu pozostałe ślady po imprezie motoryzacyjnej na parkingu z kostki brukowej przed Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym EXPO Kraków.
usuwanie śladów opon po imprezie motoryzacyjnej w Krakowie
Mimo wszystko Clean-Bruk usuwa najtrudniejsze zabrudzenia. Jeżeli mają Państwo podobny problem zapraszamy do kontaktu już teraz tel 600-226-131!

usuwanie śladów opon samochodowych

Cennik usuwania śladów z opon - Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu miejsca lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131

Mapa witryny |Kontakt |Tel: 600-226-131

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.