Czyszczenie Kraków

USUWANIE PLAM OLEJU I Z KOSTKI BRUKOWEJ

CZYSZCZENIE PLAM PO NAWOZIE DO TRAWY I PLAM OLEJOWYCH Z KOSTKI BRUKOWEJ

USUWANIE PLAM PO NAWOZIE DO TRAWNIKA Z BRUKU

Często spotykanymi plamami na powierzchni kostki brukowej są brązowe, brunatne i rude zanieczyszczenia, które powstają po rozpuszczonym nawozie do trawy. Problem pojawia się gdy po nawożeniu trawników nawóz zostanie rozsypany również na kostkę brukową i w miarę szybko nie zostanie zebrany. W kilka dni po rozsypaniu nawozu, gdy ulegnie rozpuszczeniu, rozpoczynają się pewne reakcje chemiczne soli mineralnych zawartych w nawozie, które przyjmują rdzawe zabarwienie.

Na poniższym zdjęciu małe plamki po nawozie do trawnika.

rdzawe plamy po nawozach do trawnika na betonowej kostce brukowej

Usunięcie ich z powierzchni tarasu, kostki brukowej, płytek, krawężników i obrzeży nie stwarza firmie Clean-Bruk ze Skawiny koło Krakowa większego problemu. Jeżeli borykają się Państwo z takim problemem zaprawszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 600-226-131 lub mailowo pod adres: biuro@clean-bruk.pl.

Na poniższej fotografii efekt czyszczenia brunatnych plamek z kostki brukowej na opasce wokół domu.

usuwanie brązowych plam po nawozach do trawnika z betonowej kostki brukowej

USUWANIE PLAM OLEJU Z BRUKU W KRAKOWIE

Zmywanie tłustych plam olejowych z kostki brukowej czy też innych chłonnych podłoży jest bardzo uciążliwe i pracochłonne, jednakże firma CLEAN-BRUK nie spotkała się ze zleceniem, któremu nie sprostała.

usuwanie oleju z betonowej kostki brukowej

Bez znaczenia, czy są to plamy po oleju jadalnym, maszynowym czy hydraulicznym firma Clean-Bruk ma wypracowane metody usuwania takich plam z kostki brukowej. Podobnie z plamami po substancjach ropopochodnych, wyciekami innych płynów eksploatacyjnych stosowanych powszechnie w pojazdach. Clean-Bruk usuwa plamy najczęściej na parkingach i stacjach benzynowych.

usuwanie plam oleju samochodowego z kostki brukowej w Krakowie

Plamy po tłuszczach spożywczych w pobliżach restauracji i na terenie ogródków restauracyjnych. Usługi wsuwania plam przeprowadzane są zazwyczaj lokalnie na terenie Krakowa i małopolski.

usuwanie plam oleju z kostki brukowej - wycieku z miski olejowej

Usuwanie plam olejowych z kostki brukowej na stanowisku parkingowym i z drogi wewnętrznej parkingu po awarii samochodu i pęknięciu miski olejowej. Efekty prac widać poniżej:

Zmywanie wycieku oleju z kostki brukowej na parkingu

Cennik czyszczenia kostki brukowej - ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu miejsca lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131

Mapa witryny |Kontakt |Tel: 600-226-131

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.