Czyszczenie Kraków

CLEAN-BRUK CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ

CZYSZCZENIE, KOSTKI BRUKOWEJ, USUWANIE GUM DO ŻUCIA

USUWANIE GUM DO ŻUCIA Z KOSTKI BRUKOWEJ

Usuwanie - eliminację gum do żucia z kostki brukowej przeprowadza się używając do tego celu profesjonalnych urządzeń i specjalnie opracowanych preparatów chemicznych. Gumy do żucia na kostce brukowej i chodnikach znaleźć można głównie w miejscach publicznych, w pobliżu wejść do hipermarketów, centrów handlowych, kin i innych budynków użyteczności publicznej. Na zdjęciu usuwanie gum do żucia z chodnika przed wejściem do jednego z centrów handlowych. Prace prowadzone były do późnych godzin nocnych.

usuwanie gum do żucia kraków
Chodząc ulicami miast ciężko znaleźć chodnik nieozdobiony gumami do żucia. Usuwanie ich, czyszczenie chodników przywraca naturalną estetykę tym miejscom, na które nieraz nie zwracamy uwagi, a przecież należą do nas wszystkich. Mało kto pozwala sobie na wyplucie wy-żutej gumy na własnym podjeździe lub klatce bloku, w którym mieszka. Stąd brak zrozumienia dla nieetycznie postępującej części społeczeństwa, wypluwającej gumy gdzie popadnie.

usuwanie gum do żucia kraków

Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o staranną charakterystykę miejsca i obiektu z uwzględnieniem ilości metrów kwadratowych i miejscowości w jakiej się znajduje. cofnij....

|Sitemap strony Clean-Bruk |Kontakt-TELEFON

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.