Czyszczenie Kraków

USUWANIE ZAPRAW I KLEJU Z KOSTKI BRUKOWEJ

USUWANIE ZAPRAW CEMENTOWYCH, TYNKÓW I KLEJÓW BUDOWLANYCH

USUWANIE ZAPRAW I KLEJÓW Z KOSTKI BRUKOWEJ

Czyszczenie chodników i kostki brukowej po remontach elewacji często wiąże się koniecznością usuwania zapraw klejowych, zapraw tynkarskich i farb elewacyjnych. Czynności te wymagają stosowania specjalnie dopracowanych metod, agregatów wysokociśnieniowych i preparatów chemicznych, gwarantujących jednak 100% powodzenie!

usuwanie zapraw z kostki brukowej

Firma Clean-Bruk ze Skawiny koło Krakowa świadczy usługi czyszczenia chodników z kostki brukowej po pracach elewacyjnych remontowych i malarskich, gdzie bardzo często na opaskach i podjazdach z kostki brukowej pozostają zanieczyszczenia i plamy po tynku, zaprawach cementowych, kleju i ewentualnie betonie.

usuwanie zapraw cementowych z kostki brukowej

Na poniższym zdjęciu efekt oczyszczenia schodów z kostki brukowej, zanieczyszczonych podczas prac elewacyjnych, klejem do siatki i styropianu oraz tynkiem.

usuwanie zapraw cementowych z kostki brukowej

Na kolejnym zdjęciu widać efekt usuwania z powierzchni kostki brukowej stwardniałej zaprawy z cementu.

Czyszczenie kostki brukowej z zapraw cementowych w Krakowie

Ze względu na indywidualny charakter tego typu usług w każdym przypadku zlecenie jest uprzednio dokładnie przeanalizowane. Pod uwagę bierze się niezbędną bazę sprzętową, dostęp do przedmiotowych powierzchni, konieczność dodatkowych zabezpieczeń, możliwość stosowania poszczególnych preparatów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni, konieczność pracy nocą itd. Z tego względu przysyłając zapytanie ofertowe uprzejmie prosimy o poglądowe zdjęcie aktualnego stanu miejsca lub obiektu z uwzględnieniem wielkości powierzchni oraz adresu. Te informacje pozwolą na skrupulatne przygotowanie wyceny.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel: 600-226-131

Mapa witryny |Kontakt |Tel: 600-226-131

Prawa autorskie © 2012 Clean-Bruk Daniel Harendarz tel.: 600-226-131
Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody autora zabronione!
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.